papigene! je napisao/la:
dogodine čemo reprogramirat kredit koji sad uzmemo? :))))
jel znaš kako krediti funkcioniraju? banka će ga reprogramirat samo u svoju korist ako do toga dođe, grad u kakvom god stanju bia imat će imovine dovoljno na koju će leć banka odnosno blokirat će se račun grada.
Vidi cijeli citat
normalno da će banka gledat svoju korist,
ali valjda uprava zna da ga je moguće vratit. Virujem da ne bi ni tražili kredit da nemaju plan kako ga vratit. Jer bi onda oni dogodine bili krivi za stečaj. To je balun, nije to Dalmacijavino, nitko sad nezna koju lovu će donit transferi na zimu i dogodine. Uprava zna šta mi ne znamo, a to su ponude, cijene igrača i kontakti oko prodaje....
Čak je Brbić spomenija na vijeću onako usput da ima još jedno riješenje ali nije do kraja dogovoreno pa ne želi izalzit sa njim.
[uredio senso - 13. listopada 2012. u 21:29]