HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.340
09. siječnja 2013. u 09:45
ja kad vidim facu jakoliša na predstavljanju u najmanju ruku mi liči ko da ga je netko provozao u gepeku prije potpisa

uopće mi ne uljeva povjerenje, ali vidit ćemo kako će proć torturu u hercegovini
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2012.
Poruka: 7
09. siječnja 2013. u 09:55
Jelavić još nije potpisa????
maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
09. siječnja 2013. u 10:01
bolje da Jelavić nije potpisa...takav će samo gledat kako će vani...isto ko Strinić...dobar je Strinić, al njega zaboli za Hajdukom, samo gleda svoju kesu.,..
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.822
09. siječnja 2013. u 10:01
Vujko12345 je napisao/la:
Jelavić još nije potpisa????
Vidi cijeli citat


Nadam se da i neće.

Jastog = nepismeno zlo
maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
09. siječnja 2013. u 10:23
dobro jel zna iko jesu brazili dosli? kao sinoc su tribali doc? ili ce oni na pripreme izravno?
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
09. siječnja 2013. u 10:39
maniacx je napisao/la:
dobro jel zna iko jesu brazili dosli? kao sinoc su tribali doc? ili ce oni na pripreme izravno?
Vidi cijeli citat


Možda su naša dica iz Brazila odlučila ostat na karnevalu!
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 10:49
maniacx je napisao/la:
dobro jel zna iko jesu brazili dosli? kao sinoc su tribali doc? ili ce oni na pripreme izravno?
Vidi cijeli citat


Krajem tjedna...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
09. siječnja 2013. u 11:07
Po mojim izvorima koje ne smijem otkriti dolazi ovaj:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/rhayner/profil/spieler_99900.html
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
09. siječnja 2013. u 11:09
On i Kerrigan il on i Zeratul?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2012.
Poruka: 739
09. siječnja 2013. u 11:19
hahah ovo sam vidio i na portalu sd,lik tek potpiso ugovor za flu i bas da on dodje!
  • Najnovije
  • Najčitanije