HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 17:44
Meni jedan momak kaze da je Pralijai gleda Brazilce na videu,pa mi nista nije bilo jasno jer je on doveden za koordinatora
omladinske skole,tj glavni je u skoli. To je neprovjerena informacija

Sta se tice Glavasa,ruzina je ima par miseci govorio da ce te poteze povuci Kresic,a ka snima je situaciju
[uredio palenta - 10. siječnja 2013. u 17:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 17:48
A i ti Brazilci ka da sa Marsa stižu. Bit će dobro slete li do puta u Turkiye.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
10. siječnja 2013. u 17:55
sky00 je napisao/la:
oskotok je napisao/la:
jesu..samo što neki juniori nisu ni znali kad je trening..a trening nije vodio Jarni već S.G.
Vidi cijeli citat


Jarni je u kampu HNS-a, i tamo je zamijenio Vukasa. A nekako me ne čudi za organizaciju.
Vidi cijeli citat

Toliko o stručnjacima u HNS-u, to je ono kao u Americi "racial quota", stavi jednog njihovog da ne cvile. Ali i tome će jednom doći kraj, pa će cviliti kao Bugari i Rumunji.

palenta je napisao/la:

Sta se tice Glavasa,ruzina je ima par miseci govorio da ce te poteze povuci Kresic,a ka snima je situaciju
Vidi cijeli citat

Govorim ja mjesecima i neke druge stvari.
[uredio ruzina - 10. siječnja 2013. u 17:59]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2012.
Poruka: 739
10. siječnja 2013. u 18:00
vala bas za te brazilce,nikakvih informacija nista,ko da dolaze sa Marsa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 18:24
Sv nešto snimaju, kao da vodimo filmsku duržinu, a ne nogometni klub.
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
10. siječnja 2013. u 19:16
nakon Tropa de Elite 3, snimaju se:

Lost in Translation 2 , te
Mr. Nobody 2

 

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
10. siječnja 2013. u 20:04
U SN se opet sutra sprdaju s klubom, ali valjda tako i treba dok nam press službu vode amateri i neznalice, a i na drugim poljima ne stojimo bolje.
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
10. siječnja 2013. u 20:05
Šta je bilo?
mozda
mozda
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 351
10. siječnja 2013. u 20:11
nedavno sam pisao ovdje d mi se cini da projekt nasa dica pomalo zastaje,pa sam naiso na osude i osporavanje ,tipa kako cemo se borit za naslov sa juniorima.ok,tu sam se slozio.sad me zanima opet zasto se onda dovode poluigraci iz brazila,koje nikad nitko nije vidio,osim na dvd.tako bih i ja mogao igrat u hajduka.dovodi se jakolis...a igracine,boze sacuvaj.dokazo se u sibeniku...nes ti kluba.odbacuju se juniori,izlike na nivou  pacije skole..i sve se te neke cudne i nelogicne stvari desevaju otkad je dosao strucnjak "la grande"...
....bit ce bolje ,neko vice...
mozda
mozda
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 351
10. siječnja 2013. u 20:11
nedavno sam pisao ovdje d mi se cini da projekt nasa dica pomalo zastaje,pa sam naiso na osude i osporavanje ,tipa kako cemo se borit za naslov sa juniorima.ok,tu sam se slozio.sad me zanima opet zasto se onda dovode poluigraci iz brazila,koje nikad nitko nije vidio,osim na dvd.tako bih i ja mogao igrat u hajduka.dovodi se jakolis...a igracine,boze sacuvaj.dokazo se u sibeniku...nes ti kluba.odbacuju se juniori,izlike na nivou  pacije skole..i sve se te neke cudne i nelogicne stvari desevaju otkad je dosao strucnjak "la grande"...
....bit ce bolje ,neko vice...