kriticar je napisao/la:
mukte.hajdukovac je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Hadzic ima jos dvije ponude Austrijanaca,ali kaze da bi rado dosao kod nas
on i Ibro na lito neka dodju

Vidi cijeli citat
Vas @palenta inače uvažavam, ali ako nam je Hadžić vrh liste želja,onda i neka nas ovdje gdje jesmo,u svakom pogledu statusa kluba. Pa ako igrača iz Austrije neće jedan instant klub Red Bull,onda zašto bi bio potreban HAJDUKU,uz dužno poštovanje prema momku.
Vidi cijeli citat
lave, ako nisi upratija zadnjih 3-4 godine, u Hajduku ti vise ne igraju Ibro, Skoko, Strinic, Anas, Kalinic i ostatak ekipe, ovo lito nismo znali ocemo li prezivit (a i sad nismo sto posto sigurni), tako da su igraci Hadzicevog ranga cak malo i iznad nase trenutne mogucnosti tj dovest jednog takvog nan je trenutno JACKPOT s obziron ko nan je u upravi kluba i s koliko para raspolazemo
inace san siguran
da za Hadzica nikad nisi ni cua dosad
Ne ,nisam čua, ali vidia jesan :) odgovorno tvrdim. Ali želim svu sreću momku!