HNK Hajduk Split 2012/13

adriano.fegic
adriano.fegic
Mali dioničar
Pristupio: 07.06.2012.
Poruka: 5.981
10. siječnja 2013. u 23:15
Cavani je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Daj nek neko iskopa neki video od Cassia, ne mogu nac nista
Vidi cijeli citat

https://www.youtube.com/watch?v=jBDXaUrSuio

ovo bi triba bit taj.
Vidi cijeli citat


Odustao sam nakon minutu i pol, kad je skoro ukrao jednu loptu..

24.10.1984. Rijeka-Real Madrid 3:1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:16
Eric Delko je napisao/la:


dobro sad,ne želimo zaratit s Brazilom



nego kolko Duje ima pogodaka?0/200?
Vidi cijeli citat

a) kako se kaže, difens vins čempionšips, njima su obrane nikakve, Jure bi to diga na novi nivo

b) Isparavija san ti malo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 23:18
Bogme su ovi tanki ko jufka.

Lucasu je jedini plus visina, a ovog Kasima nema nigdje.

Ipak su oni "medijski Brazilci" bili nešto jači.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 23:20
ali oba su vezna...mora se prodat jedan stoper da se Milić makne iz sredine.

mislim i da je sad 100% jasno da teško da će Hadžić ovaj prijalezni rok doć.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
10. siječnja 2013. u 23:20
znači Duje je po običaju opet imao "prave" informacije


al bitno da on brže mora sve ispisat po forumima,kakav egoizam,"svi me volite jer ja sve znam,nema veze što nikad ništa ne pogodim",takvi hajdukovci su mi najdraži...jel javio taksist iz Bukurešta da su Anas i Suba prodali Dinamu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2012.
Poruka: 507
10. siječnja 2013. u 23:20
kriticar je napisao/la:
mukte.hajdukovac je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Hadzic ima jos dvije ponude Austrijanaca,ali kaze da bi rado dosao kod nas
on i Ibro na lito neka dodju
Vidi cijeli citat


Vas @palenta inače uvažavam, ali ako nam je Hadžić vrh liste želja,onda i neka nas ovdje gdje jesmo,u svakom pogledu statusa kluba. Pa ako igrača iz Austrije neće jedan instant klub Red Bull,onda zašto bi bio potreban HAJDUKU,uz dužno poštovanje prema momku.
Vidi cijeli citat

lave, ako nisi upratija zadnjih 3-4 godine, u Hajduku ti vise ne igraju Ibro, Skoko, Strinic, Anas, Kalinic i ostatak ekipe, ovo lito nismo znali ocemo li prezivit (a i sad nismo sto posto sigurni), tako da su igraci Hadzicevog ranga cak malo i iznad nase trenutne mogucnosti tj dovest jednog takvog nan je trenutno JACKPOT s obziron ko nan je u upravi kluba i s koliko para raspolazemo

inace san siguran da za Hadzica nikad nisi ni cua dosad
Vidi cijeli citat


Ne ,nisam čua, ali vidia jesan :) odgovorno tvrdim. Ali želim svu sreću momku!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:20
Igrat ćemo 3-7-0 i svi mirni.

Šta se Hadže tiće, nek on dođe pa makar na lito
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
10. siječnja 2013. u 23:21
oskotok je napisao/la:
ali oba su vezna...mora se prodat jedan stoper da se Milić makne iz sredine.

mislim i da je sad 100% jasno da teško da će Hadžić ovaj prijalezni rok doć.
Vidi cijeli citat

I ja tako razmisljan. Ajde bar nismo nakrcali napad.

Patinja mi pari duplo bolji od Cassia
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 23:23
kriticar je napisao/la:

Patinja mi pari duplo bolji od Cassia
Vidi cijeli citat

Nije za ništa dilija klupu sa Sunnilom Chettrijem
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 23:23
google tranlator kaže da Brazilci govore o jednogodišnjoj posudbi?
  • Najnovije
  • Najčitanije