HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 12:04
Ne postoji smajli za ovo.

sickbass
sickbass
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.06.2011.
Poruka: 595
11. siječnja 2013. u 12:05
hehehe pre dobro :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 12:06
Cassio očito zna ko živi na Split3
Lamarida
Lamarida
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 861
11. siječnja 2013. u 12:07
Brazil ima milijone igrača.... i igrač koji je makar jednom pozvan u bilo koju Brazilsku reprezentaciju mora imati nešto... ali dojam je da je opet traljavo izvedeno i da se dovodilo naslipo...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 12:09
 Još nam tri prsta pokazuje.

Cover na privatnom profilu mu je slika Rive.  A postavio je istu prije tjedan dana.
[uredio sky00 - 11. siječnja 2013. u 12:21]
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
11. siječnja 2013. u 12:12
Ne želim izazivati nikakvu skepsu, ali i Dinamovi Anderson i Carlos su bili u mlađim selekcijama Brazila. Oboje su imali nešto, dvije lijeve noge 
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
11. siječnja 2013. u 12:13
marin57 je napisao/la:
sky00 je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Jedno pitanje,koliko traje mandat NO izabranog od strane NH?
Vidi cijeli citat


4 godine. Zato je Brbić potpisao ugovor na 3 godine kako bi mu istekao ugovor kad i njima mandat.
Vidi cijeli citat

Triba to smanjit na 3 godine ili čak manje,pa možda neče vuć ovako neodgovorne i indolentne poteze ka šta sad rade..
Vidi cijeli citat


Ne moraš se bojat, ukoliko se nastavi ovako učlanjivanje onda ove godine nećemo imat ni 1000 članova, a onda je klub za 2 godine u rukama "spasioca" iz Gradskog vijeća. Ponovo!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
11. siječnja 2013. u 12:15
bolje drugi s crnima,nego prvi s bilima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 12:16
Ovaj Patak može i sam u napadu, robusan je a na videima je zabio 10-tak golova ulaženjem iza leđa protivničkoj obrani samo treba netko tko će mu podvaljivat lopte a imamo Franka nadam se da i Mišo to vidi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.01.2013.
Poruka: 1
11. siječnja 2013. u 12:17
Naš patinho:


http://www.ibtimes.com/chelsea-transfer-rumor-blues-targeting-more-brazilian-midfield-flair-summer-437378
  • Najnovije
  • Najčitanije