Bila mi je čast prisustovati oproštaju jednog od najvećih igrača Hajduka u zadnjih dvadesetak godina, toliko emocija zbog izlaska jednog igrača iz igre nisam doživio na jednoj nogometnoj utakmici nikad, a niti ću!
Nažalost, SD Chelsea je bio potpuno u pravu. Mario je totalno prerastao okvire HNL-a, s takvom lakoćom dribla, vodi loptu, udarci mu sijevaju po golu. Da je barem imao nekog u ekipi na lijevoj strani tko je dovoljno dobar da odigra neki dupli pas s njim, bio bi totalna klasa. Mario također nije ni zaslužio da igra u natjecanju kao što je 1. HNL zbog načina na koji se ta LAKRDIJA odigrava i zbog ljudi koji vladaju tom jebenom farsom od lige.
Mario, sretno i hvala. Nikad zbogom, samo doviđenja!
DOK SVIRA RADIO, PAŠALIĆ MARIO NA-NA-NA-NAAA
