Ko je kod juniora ovaj plavokosi mislin broj 16 najdesniji na gif-u gola?
Čovik zabije ovu golčinu, i to za 2-1 on ništa, ni ruke diga.

Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.666
13. travnja 2014. u 23:15
Najace mi je pitanje na ovoj presici nakon utakmice.. jeli ova pobjeda dokaz da nismo odustali od drugog mista?  Koji je ovo?
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.

A ko je igrao polušpicu?
Ja ipak mislim da je bilo 4-3-3, s tim da je Tudor povukao centralne veze puno bliže Splitovu golu, jer je naša boljka kad igramo 4-3-3 da vezni stoje prenisko, pa kad protivnik udari presing, mi im time ustvari još više pomažemo.

Napisao sam nekih čudnih 4-2-3-1. Nije mi izgledali ni kao 433, Maglica je zaigrao lijevo, ali dosta istureno, dok je Kouassi ostao povučeniji, više neko krilo, a ne krilni napadač. Uglavnom, dosta neobična je bila ta taktika od 20 minuta, pa do kraja utakmice.

Nije neobična. Modifikacija je nešto najnormalnije u nogometu. Kod svih malo boljih ekipa je jako teško za zaključit koju formaciju igraju. Jer danas prevaguje uloga koju igrač ima u formaciji. A ne sama formacija kao formacija.

Ma mislim, nije toliko bitno, sad se malo pravim(o) stručnjaka. Al malo bi i na tu temu trebalo rasprave napravit.

zapravo, hajduk je igrao u 4-4-2 rasporedu kad se branio: kale- vršajević, milović, milić, joza- kouassi, bradarić, pašalić, caktaš- maglica, tima. a u fazi napada se formacija dosta mijenjala i to tako da bi kouassi uazio dosta unutra, u sredinu, pa je nerijetko u prvom dijelu znao tu biti čep s njih tri napadača na malom prostoru. iza njih: baradrić kao zadnji vezni a sipred njega paša i mijo. a širinu su trebali davati bekovi. u prvom dijelu je sve ovo funkcioniralo poprilično loše u fazi napada(čak bih rekao najlošije poluvrijeme unarag dosta vremena ako izuzmemo dinamo) dok se zadnjih 10-ak minuta nije igra malo podigla. isto tako je bolji bio prvi dio 2. poluvremena, a prema kraju opet pad.

galeb75 je napisao/la:

Meni je ža mikrofona, jeben ti onoga ko mu je reka da to prestane radit.
Papa Bear je napisao/la:

Kako Pašalić igra na kraju će ispast da ste ga prodali Čelskom debelo ispod cijene.

Također, bit će vam prilično zajebano sljedeće sezone bez njega, doslovno bez motora momčadi, ali vraća se Caktaš, i treba se nadati da će Andrijašević i Sušić dignuti formu za nivo više.

Ajde suti.  Pa TI si taj koji je tada rekao da nije realno traziti preko 2-3m eura za njega, da je 1.5m najvise koji se moze dobiti za njega.

Jel si vec poceo navijati za Rijeku ili si nakon jucer predomislio?

crovitlaci
crovitlaci
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 3.370
14. travnja 2014. u 00:23
Maglica odličan, ali to više ne treba ni naglašavati, takav je čitavo proljeće.
Paša zabio vrlo lijep gol, ali i promašio mrtvu šansu početkom 2. poluvremena kojim bi zaključili utakmicu. Također odličan, delegacija iz Chelseaja je imala što za vidjeti.
Od ostalih ... drago mi je vidjeti Caktaša nakon toliko vremena. Tima nije nešto odigrao, valjda će biti bolje kasnije. A u idućoj utakmici protiv Dragovoljaca očekujem Balića u prvih 11, Europu smo ionako osigurali.

Sada još samo čekam izvještaj druga Reića o tome kako je klub koji je u svemu ispred Hajduka još jednom poražen.
14. travnja 2014. u 00:26

Mastelić, za 10 minuta i nije bio los, kasnije je bio slavio s njima  moguce da je nezadovoljan minutazom..
Lynx17 je napisao/la:

Glavno da ne navijam za Zdravka Mamića kao ti...

Pristupio: 19.02.2014.
Poruka: 4.940
14. travnja 2014. u 00:32
Zoungrana danas zabia 4. gol za Primorac u 4-0 pobjedi protiv Zagore, odigra svih 90. Janjušević osta na klupi. Carlossu ostavljan report sa drugoligaških terena, minutažno i dojmovno.
[uredio Trequartista10 - 14. travnja 2014. u 01:49]