Ako je Maglica ok onda u Koprivnici ocekujen sastav: Kalinic - Vrsajevic, Milovic, Maloca, Milic - Caktas, Bradaric, Susic - Kouassi, Tima, Maglica. Na klupi Stipica, Jozinovic, Nizic, Basic, Balic, Tomicic, Maloku.
Prle
Pristupio: 08.05.2013.
Poruka: 1.288
23. travnja 2014. u 12:54

Strijelci: 0:1 Budisavljević (45), 1:1 Vlašić (Pen, 48), 2:1 Balić (50), 2:2 Budisavljević (55), 3:2 Vlašić (Pen, 90+4).
Ima li itko informacije o Šimiću?
#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙

23. travnja 2014. u 13:26

Na pomoćnim terenima poljuda odigrana je prva utakmica juniorskog Kupa između Hajduka i Cibalije. Susret je ipak obilježen neugodnim događajem u 78. minuti kada se iz odjednom na travnjak srušio junior Hajduka Lorenzo Šimić.

Liječnici Hajduka su mu požurili pružiti pomoć na travnjaku, Ante Bandalović koji je bio na klupi i liječnik bijelih koji je pratio susret Fabijan Čukelj. Šimić se više puta budio i gubio svijest, dok nije konačno došao sebi. Već je bilo spremno vozilo koje bi ga odvelo u bolnicu, ali u međuvremenu su stigla i kola hitne pomoći koje su ga odvela na daljnju obradu u KBC.

Utakmica koja je tako bila produžena 16 minuta završena je rezultatom 3:2, a pogodak za pobjedu Hajduka u 94. minuti postigao je iz penala Vlašić.