guenhwyvar je napisao/la:
A vjerojatno cemo igrat bunkericu, pa nisan siguran kolko ce balic pomoc. Radije da Basic igra koju god poziciju. Ono kad je on igra umisto avdije protiv rijeke, sharbini nije uspia proc nijednom a i napravia je jako puno gresaka u dodavanjima, kasnije je usa mikanovic koji je staja 5-6m od sharbinija+onaj crveni i sve otislo nizbrdo..
Vidi cijeli citat
Ali opet u tih 45 minuta Bašić je bio na granici crvenog kartona jer se nije mogao nositi sa Sharbinijem, ali slažem se s tobom Bašić bi bio najbolje rješenje jer Avdija je defanzivno tanak dosta, vidjet ćemo, nadam se da ce Artem biti spreman i sigurno će dvije lopte servirati Gotalu ili Magli i onda nadajmo se da će ovi zabiti.
[uredio Tss31 - 15. veljače 2015. u 22:27]