Isto tako se slažem.Utakmica pokazuje neke naznake da smo bolji,ali nije to još razina.
Forsiranje pas igre bez puno dodira funkcioniralo onako i jedino što je očigledno u odnosu na proljeće je presing.
Ostalo se mora još poboljšat,znam da su sada noge teške imali su i ujutro trening,no to mora biti bolje.
Mi smo u utakmici stvorili 4 šanse.To je premalo.
Relativno sam zadovoljan jer se vidi da to više nije ekipa koja igra kao muha bez galve,ali to treba biti još tečnije.
Balić je dobio svoju rolu i svoj zadatak i to on dobro obavlja,vrati se skroz do svog šesnaesterca da dobije loptu i onda je prosljeđuje dalje.
Kalinić 7,Mikanović 5,5,Milović 6,Nižić 5,5 Tudor 6,Balić 6,5,Caktaš 5,5 , Maloku 5,5,Vlašić 6,Roguljić 6.5,Maglica 6
Bašić 5,5,Juranović 6,Sušić 5,5,Bencun 5,5,Franck 6,5.Pejić i Radčenko bez ocjene.