Jesi gleda jutros utakmicu ili smo na procjeni na temelju videa?
Jeli istina da će Vukas glumit skauta? I da se Buriću nije odobrija pomoćni trener? Ništa me više nebi čudilo kod ovih! Još će nam Osibov glumit pomoćnog nabijen ih na niku stvar! Neka Burić dovede vlastiti stožer u skladu s mogućnostima i neka napokon prestanu zapošljavat domaće uhljebe, nema čovika u klubu koja se nije izminja na svim živim pozicijama!
Di je najboje za gledat cijele Hajduk utackmica opet? Ima neki na Youtube, ali ne sve.
Pristupio: 09.10.2014.
Poruka: 3
31. svibnja 2015. u 21:12
Gledao sam utakmicu. Usao je u 66 minuti i dosta dobro odigrao protiv portugalaca. Izgubili 3:0 dva gola u 90 minuti. Golman im je za cirkus. A ovaj momak mi se cini dosta dobar igrac. Visok, cvrst u duelu, precizan pas, solidan u skoku. Ima 18 godina mogli bi ga dovest bar u b ekipu jer igraca tih karakteristika nemamo. Trebalo bi ga popratit do kraja prvenstva mislim da ima potencijal za Hajduka.
MalterEgo
MalterEgo
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.07.2013.
Poruka: 561
31. svibnja 2015. u 21:23

Prije svega svim navijačima hajduka bi poželio čvrste živce i veliku volju! Ljubavi ne fali! Pa nek bude što više gostovanja, a još više domaći utaknica!

Za svakog tko još nije! ---> UČLANI SE PIČKA MU MATERINA!

Hajduče sritno!

Manistra usuvo i marihuana, piva, vino i drugi alkohol!
31. svibnja 2015. u 21:28
Shaman je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Pitan jer san prispa od ove 4 afričke triba obratit pažnju na sve osin po Nigerije di je već po igrača zauzeto, al ono šanse da iko to od naših gleda su.. hm.