Ne mogu drugo je napisao/la:
glavni akter je bila bura, ali bez zajebancije.
u drugom smo bili bolji upravo zato što smo igrali niz buru a to je nebo i zemlja.
bura je zakuhala i penal (lopta preskočila njihovog) i ubrzala loptu kod autogola (ja ga bilježin tonćiju, jebe me se).
bura je nosila onog njihovog tanašnog golmana kad god je skočio.
bura je natjerala pušnika obuć trenirku.
penal nije bio, bez obzira na buru.
ofsajd je bio samo zera, buri usprkos.
edit: bura je skinila Frani s glave onu mrtvu šansu u 1. pol na bašićev nabac
Dobijaš minuse, ali isto razmišljamo, bura je sjebala Zolji gol, vratila balun. Uostalom uvik je bura na poljudu faktor (kad puše) jer nije lako trčat u vitar, pluća optereti, balun se uspori, itd... Mislim da je goste najviše dotuka drugi gol...