Futač pokazuje Juri kako treba dignit glavu i pratit igru , a ne zabit nosinu u travu...

4-0, čak sam i rezultat pogodija... Kožulj dvi asistencije, Futač zabija...
[uredio mrki_tua - 17. rujna 2016. u 20:59]
Poruka: 53
17. rujna 2016. u 21:05
ušlje,bukvaši, jel vas ova pobjeda ajduka zbombala ili ne?
17. rujna 2016. u 21:08
E da sad Split oće pokazat trunku karaktera, a da Dinamo i Reka ostanu neriješeno (šta je i realno)...
Pristupio: 27.08.2016.
Poruka: 1.823
17. rujna 2016. u 21:18
Ovoga Barrya treba otkupit kako god znaju, nismo imali takvog veznjaka ne sićan se kad! Zvir u rangu Ohandze. Zdravi Erceg je također klasa i to dokazuje svaki put kad dobije priliku! Ima tu dobrih igrača i da imamo desnog beka i desno krilo a bome i trenera ovo bi bila respektabilna momčad. Samo jebi ga, ovi šta su na posudbama otić ća dok kažeš keks i ostat ćemo opet s hrpom jada i tako se u nedogled razbacivat sezonama
Pristupio: 28.07.2014.
Poruka: 2.542
17. rujna 2016. u 21:22
R0AD je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Ja bi Ohandzu stavio na desno krilo, pa da se tokom utakmice on i Said izmjenjuju na desnom krilu i napadaču.

Prvo poluvrijeme jako loše, ali u drugom se otvorilo i na kraju rezultatski laka pobjeda.
Pristupio: 17.08.2016.
Poruka: 581
17. rujna 2016. u 21:23
Pobjedi se ne gleda u zube,
Poruka: 436
17. rujna 2016. u 21:27
Barry je zvir, najjači je vezni od Ibričića naovamo, potpisati sa njim bar na 3-4 godine, a Erceg ladan u realizaciji, odličan.
Da ga je redikul Pušnik stavia kontra Macabia mi bi prošli u EL..

Said, Zolja, Futač, imamo rotaciju u špicu...
Krma je napisao/la:

haha protiv jačeg protivnik aće nam to doći na naplatu.

Strašno razvučene linije u prvom poluvremenu, puno međuprostora za igrače Slavena, loša povratna trka kod nekih igrača, mogli smo bez problema gubit 1 ili 2 0.
Kasnije kad se Slaven otvorio i kad su ušle dvije klase Ohandza i Hamza odlično izdanje.
Pristupio: 03.02.2004.