Mtipster je napisao/la:
Ali ta Gzira... za njih se stvarno može reć da nitko nije čuo jer su ušli u maltešku prvu ligu prije par godina.
Pazite vi to, na Malti ima druga liga! Pa gdje, kako?? Gdje su uopće stali nagurat toliko terena da imaju drugu ligu!!??
Vidi cijeli citat
malta ima četiri lige i dodatno natjecanje na otoku gozo, kao hvarsko prvenstvo.
i opet to sranje da nitko nije čuo za gziru ... što nam pjesnik želi reći? leipzig potoji devet-deset godina i rastura u bundeligi i igra ligu prvaka. ostavite se te jebene povijesti, to su priče za djecu i plitke osobe.
hajduk je po igračima i vodstvu kluba već dulje kurac od ovce -- sramota nije poraz protiv malteškog kluba, nego način igre i sramota je da mi mislimo da smo bolji od maltežana a dokazano nam je suprotno, rezultat ne laže. sve ostalo je "dalmatinizam", meni kao domaćem dobro poznat.
esse quam videri. (marcus tullius cicero)