HNK Hajduk Split 2019/2020

Pablo_Escobar
Pablo_Escobar
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2016.
Poruka: 219
20. srpnja 2019. u 09:29

Ma problem je sto je poteran trener koji je preporodija momcad na  prolice.  I to ne tako da je podiga psiholoski,  nego prije svega takticki.  Stvarno je sve skupa jako dobro poslozija i jedini kiks koji je ima je poraz protiv gorice u gostima. Sixu siguro fali iskustva zbog cega je i doslo do ispadanja protiv gzire. Ali six vec sad ima ogromno znanje i stvarno veliki potencijal.  Uz to u svakom trenu bilo je ocito koliki je fanatik i koliko zivi svoj posa. 

 

Sve su pokvarili u situaciji sa gojunon. To se tribalo drukcije rjesti i nismo smili izgubiti ni njega ni sixa.  Ogromna steta za klub,  jer su imali ocite rezultate. 

 

Bez obzira na sve mislin da triba dati podrsku novom treneru i nadati se najboljemu. Ako je to buric,  on je skupa sa brbicem realno naprasno i ne zasluzeno poteran.  Pa evo im sad prilike da se pokazu. 

 

 

A jedanog dana cemo valjda svi skupa na razini drustva dostici razinu kulture di cemo postivati klub,  firmu,  drzavu...   Gojun i six mozda i jesu svojim potezima sabotirali predsjednika,  ali brbic nije smija dozvoliti da do toga dode.  Jucer jakobusic prica u akedemiji je atmosfera dobra,  u radnoj zajednici isto,  u prvoj momcadi isto.  Ali u cijelini nije dobra.  Pa ko je za to glavni odgovrni? 

 

Jednostavno je tuzno da smo toliko primitivno drustvo da promjena predsjednika mora dovesti do promjene cilog kadra.  Razina hdz/sdp

Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.302
20. srpnja 2019. u 09:30

Kad se Orescanina nije smjenilo nakon priopcenja nije ga se trebalo smjenjivat ni nakon Gzire. On je tu utakmicu izgubio zbog potcjenjivanja protivnika.m izgubio ju je s B postavom, iako su to sve Hajdukovi igraci pod ugovorom to je momcad koja vise nikad ne bi odigrala zajedno. Izgubio je zbog potcjenjivanja,ne zbog kvalitete najbolje momcadi,zato po meni ne zasluzuje otkaz jer ovo bi mu (na zalost na nasu stetu) bila dobra skola i moga bi bit samo bolji,a s njim i udarna ekipa. Po meni je ispravna odluka da su svi ostali na okupu, bjelanovica je sad nezgodno maknit jer je prijelazni rok,brbic je na krajnjoj granici iskljucenja,ali ostavija bi i njega. Ja vjerujem ovoj momcadi s orescaninom i rezultatska ocekivanja bi mi bila jako visoka u ovoj sezoni

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.174
20. srpnja 2019. u 09:35

“Bez obzira na sve mislin da triba dati podrsku...”

 

to je u rangu:

“bez obzira na sve glasaj opet za HDZ”

 

Svako 6-7 miseci se promine ljudi zbog pizdarija i gluposti, pa onda svak potira drugu struju i dovede svoje klaune

 

i to im polazi za rukom zbog budala koje “daju podrsku”

 

moju podrsku vise nemaju, ako nista onda barem zbog samog sebe, da se mogu pogledat u ogledalo i rec da ne sudjelujem u sramočenju kluba po tisuciti put

 

damir fucking buric

 

NO, UO, PU, SD - umrli u mukama dabogda 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.302
20. srpnja 2019. u 09:35

Orescanin je pao na potcjenjivanju, ne na kvaliteti rada s udarnom momcadi, nazalost isti epilog po nas, ali ne bi ja to tako lomija preko kolina, dao bi mu sansu do polusezone i vidili bi rezultat njegovog rada.

 

Dolazi Burić,to je valjda svima jasno i što bi ja sad trebao, rusit atmosferu zbog Burića? Ne pada mi na pamet,skeptican sam, ali svim srcem mu zelim uspjeh, dobro je za njega sta su utakmice jednom tjedno i barem na papiru u pocetku laksi protivnici (gzira je isto bila lagana),ali tu ce igrat odmorna udarna momcad.

 

Ocekujem maximalan start u prvenstvu, a za misec dana dolaze jaci testovi u hnl-u pa cu onda sudit

Pablo_Escobar
Pablo_Escobar
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2016.
Poruka: 219
20. srpnja 2019. u 09:39

Ja nebi reka da je izgubija zbog potcjenjivanja.  Realno momcad koja je nastupila je 10 puta bar bolja od gzire.  Samo psiholoski nije bila spremna ocito i to je six triba znati.  Ali to je odraz nedostataka iskustva. 

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.174
20. srpnja 2019. u 09:43

Nema mista panici, dolazi nam strucnjak pun iskustva i znanja...

 

klasa mogli bi rec

 

od proslog mandata do sada radio je u premiershipu i osvajao trofeje

 

klauni mrtvi

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Pablo_Escobar
Pablo_Escobar
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2016.
Poruka: 219
20. srpnja 2019. u 09:44

Kinez-i-olog je napisao/la:

“Bez obzira na sve mislin da triba dati podrsku...”

 

to je u rangu:

“bez obzira na sve glasaj opet za HDZ”

 

Svako 6-7 miseci se promine ljudi zbog pizdarija i gluposti, pa onda svak potira drugu struju i dovede svoje klaune

 

i to im polazi za rukom zbog budala koje “daju podrsku”

 

moju podrsku vise nemaju, ako nista onda barem zbog samog sebe, da se mogu pogledat u ogledalo i rec da ne sudjelujem u sramočenju kluba po tisuciti put

 

damir fucking buric

 

NO, UO, PU, SD - umrli u mukama dabogda 

Vidi cijeli citat

Dati podrsku NOVOM TRENERU.  To je ipak bitna razlika,  jer nije NOVI trener odgovoran za trenutnu situaciju. 

[uredio Pablo_Escobar - 20. srpnja 2019. u 09:45]
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.174
20. srpnja 2019. u 09:47

Pablo_Escobar je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

“Bez obzira na sve mislin da triba dati podrsku...”

 

to je u rangu:

“bez obzira na sve glasaj opet za HDZ”

 

Svako 6-7 miseci se promine ljudi zbog pizdarija i gluposti, pa onda svak potira drugu struju i dovede svoje klaune

 

i to im polazi za rukom zbog budala koje “daju podrsku”

 

moju podrsku vise nemaju, ako nista onda barem zbog samog sebe, da se mogu pogledat u ogledalo i rec da ne sudjelujem u sramočenju kluba po tisuciti put

 

damir fucking buric

 

NO, UO, PU, SD - umrli u mukama dabogda 

Vidi cijeli citat

Dati podrsku NOVOM TRENERU.  To je ipak bitna razlika,  jer nije NOVI trener odgovoran za trenutnu situaciju. 

Vidi cijeli citat


Prvo, on nije novi trener nego stari trener

 

drugo, zasto bi dava podrsku dokazano nekvalitetnom treneru?

 

imam li svoj mozak ili sam ovca koja samo podrzava slijepo

 

edit: i HDZ rotira ljude, eno novi ministri stižu, oni nisu odgovorni za trenutnu situaciju,

 

dakle, glasaj za HDZ!

[uredio Kinez-i-olog - 20. srpnja 2019. u 09:49]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
20. srpnja 2019. u 09:51

Znaci trajekt sa šolte u 2 stiže kako je slobodanka napisala, ali nije to sve vraca nam se ruzina za trenera golmana

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.178
20. srpnja 2019. u 09:52

Oreščanin je treba otić nakon priopćenja. 

Brbić je tu ispa neozbiljan baš kako je i reka jučer na presici međutim kako mu je vlastito dupe najvažnije, to tada nije napravija a jučer je. 

Oreščanin je odličan trener, zbog frenda se stavija iznad kluba i ciao. 

Spominjanje krpa i raketa je također neozbiljno od strane dopredsjednika našeg najvećeg kluba, trebali bi prvo sami poštivat sebe i funkciju koju imaju a ne davat na važnosti porukama na navijačkoj tribini. 

Seren po Saši od prvog dana i dolaska Mikulića ali dat mu otkaz dok traju procesi pregovora oko transfera je glupost najveća svejedno nadan se da će prvim devetim otić skupa sa Brkljačom. 

Šta se tiče Burića meni to nije iznenađenje jer ne tako davno, Saša je dovea Vulića. Sumnjam da će i Burić dugo mada će vjerojatno na papiru imat odličnu momčad.

Požurili su sa trenerom bezveze, totalno amaterski pristup, trener je treba bit nastavak procesa rada akademije, ideje i filozofije, igrački kadar nije posložen po Buričevom nogometu. 

Posrat ću se u gaće kad Bjelanović kaže kako je Burić dugoročno rješenje i davna želja. 

Jedino pravo rješenje za klub je ulaganje financijskih sredstava u sportsku struku od prvog trenera, SD-a, scautinga do svih u akademiji. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije