HNK Hajduk Split 2019/2020

Mateyto
Mateyto
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2016.
Poruka: 7.369
20. srpnja 2019. u 10:16

Magnus Jernemyr je napisao/la:

Ovu sezonu ne treba ni gledat.

Doći će netko tko pozna ekipu, znači neki domaći.

Ko za vraga Leko baš otišao u Al Ain ili gdje, Jurić u Hellas, Tudor u Udinese, Bilić u WBA i nema više kvalitetnog domaćeg trenera.

Katastrofalan tajming.

Ja bi puno radije da dođe Matjaž nego Burić.

Ali to su pusti snovi.

A sa njim Borna Barišić, Antonio Milić, Petar Brlek i Nikola Kalinić.

Odakle ?

Ne interesira me. Skoro 20 godina seru navijačima u usta, ako je Hajduk europski velikan onda je vrijeme da više krenemo naprijed.

Matjaž bi bio neosjetljiva promjena na klupi.

Ali opet kažem, to su pusti snovi.

Kreće sezona istovjetna onoj proljetnoj Burićevoj polusezoni kad nas je Inter učio nogometa.

 

Vidi cijeli citat


Ako se dobro sićam i Istra nas naguzila 4:1.....a Silamae Kalev se na ludost tešku prošlo...srića da se u Dugopolju igralo...a gubilo sd i od Kopera...

[uredio Mateyto - 20. srpnja 2019. u 10:16]
#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
20. srpnja 2019. u 10:21

Pozdrav Talijan, nadam se da smo dobri

[uredio horog DP - 20. srpnja 2019. u 10:21]
I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 2.797
20. srpnja 2019. u 10:21

Ajde nemos rec da nije puva Dinamu za vratom do Bozica i sa Rijekom bili u lipu, pa su mu prodali Caktasa kojeg je btw. on diga na vecu razinu.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2017.
Poruka: 8.505
20. srpnja 2019. u 10:21

Ako dođe Burić i Plišek treba nekog propucat.

Ovo je previše sveto da bi netko trljao pod s time.

Nevjerojatno kako je moguće čim dođemo gore pogodi nas potres od 100 rihtera.

 

Matjaž i 10 milijuna eura za pojačanja hoću momentalno.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.178
20. srpnja 2019. u 10:24

Lik je ima

 

kalinica, milovica, velasqueza, nizoca, ismu, hrvoja milica, juru, lorenza simica, mikanovica, jeffersona, susica, caktaša,  balica, vlasica, roguljica, malokua, ohandzu, itd.

 

....i igra negledljiv nogomet, a momcad prema naprid nije mogla ništa

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
hZD
hZD
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2017.
Poruka: 5.123
20. srpnja 2019. u 10:26

Cakatš će ća

a TSS postat target  4

vanka regule
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.178
20. srpnja 2019. u 10:28

Inace,

navecer utakmica,

sutra ujutro ljudi daju otkaz treneru

i kazu da je novi dogovoren

(da nije dogovoren nebi rekli da sutra vodi trening)

 

Ocito su s njim u kombinaciji neko vrime, a orescanin bi da nije bilo ovoga,

otkaz popija kod prvog iduceg poraza

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.05.2019.
Poruka: 630
20. srpnja 2019. u 10:32

horog DP je napisao/la:

Pozdrav Talijan, nadam se da smo dobri

Vidi cijeli citat


Hajduk u krizi, dobro inače ! Evociram sljedeća sjećanja na Damira Šoltu, napadačka igra nije bila prisutna, dosta je na Ohandzu vukao, kasnije je lijepo znalo gubiti sa više razlike.Moderne automatizme nisam vidio, vraćam se  na ranu zvanu Slovan, čeh Tripišovski ga je razvalio.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2019.
Poruka: 260
20. srpnja 2019. u 10:32

Izgubili smo od Istre 4:1, Intera na Poljudu 0:2, Rijeke na Poljudu 0:3, i nemojmo zaboravit polufinale kupa protiv Dinama s ukupnim rezultatom 0:6

 

A to su samo najsramotniji porazi, bilo je jos kikseva.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.178
20. srpnja 2019. u 10:47

Fac je napisao/la:

Izgubili smo od Istre 4:1, Intera na Poljudu 0:2, Rijeke na Poljudu 0:3, i nemojmo zaboravit polufinale kupa protiv Dinama s ukupnim rezultatom 0:6

 

A to su samo najsramotniji porazi, bilo je jos kikseva.

Vidi cijeli citat


Dokazano loš, ali nema veze, poznaje mentalitet

 

s njim se vracaju gabric i španjic

 

moze li neko ovima objasnit da se

“vratit Hajduk di mu je misto”

ne misli na 2015. godinu

 
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
  • Najnovije
  • Najčitanije