HNK Hajduk Split 2019/2020

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2019.
Poruka: 56
20. srpnja 2019. u 17:43

ni buric vam nece pomoci...problem vam je u igrackom kadru...i tako vec par godina...

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 17:44

Hajdukfans je napisao/la:

od mene ima podrsku

u zadnjem mandatu je ima puno losiju ekipu

al pamtin da je Caktas pod njim igra odlicno

sad ima skoro sve slozeno sad je vrime da se dokaze ka trener

Vidi cijeli citat


Samo je jednom pokaza da nezna ništa, 

ima samo 55 godina

i samo je 15 godina u trenerskom poslu

 

da, moga bi odjednom postat kvalitetan trener

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2017.
Poruka: 8.505
20. srpnja 2019. u 17:44

Hajdukfans je napisao/la:

od mene ima podrsku

u zadnjem mandatu je ima puno losiju ekipu

al pamtin da je Caktas pod njim igra odlicno

sad ima skoro sve slozeno sad je vrime da se dokaze ka trener

Vidi cijeli citat


Puno lošiju ekipu ?

Hajduk nikad slabiji u povijesti nije bio nego sad.

A te sezone je bio najjači otkad je klub krenio ovim putem.

Barem na papiru naravno, trebao je još jedan centarfor i kvalitetniji trener i moglo se nešto više.

Eh, da je Tudor imao takvu ekipu....

Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.757
20. srpnja 2019. u 17:46

Ma ne bi ni najbolji trener na kugli zemaljskoj uspija nešto napravit u klubu u kojem je konstantni nered i anarhija. Moja progonza je da Burić neće dočekat jesen na klupi Hajduka. On je defenzivac,a igrat bunker sa ovakvim kadrom je samoubojstvo.

SLAVA UKRAJINI!
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.394
20. srpnja 2019. u 17:47

Huljaju pičko kad su nam se Tudor i Stanic nudili odjeba si ih, a sad smo dobili svoje

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 2.797
20. srpnja 2019. u 17:50

horog DP je napisao/la:

Huljaju pičko kad su nam se Tudor i Stanic nudili odjeba si ih, a sad smo dobili svoje

Vidi cijeli citat


Ti stvarno mislis da je Huljaj o tome odluciva ?

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.05.2019.
Poruka: 630
20. srpnja 2019. u 17:53

4 godine mlađi osječam se ! Hvala Brbiću.

[uredio ItalianStalion - 20. srpnja 2019. u 17:58]
Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.757
20. srpnja 2019. u 17:57

Kako je ono bilo? Potirali su Brbića i Burića jer su tili iskorak? A luda li kluba48

SLAVA UKRAJINI!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 2.797
20. srpnja 2019. u 17:58

S ponistreee se vidi Soltaaaa, piva Brbaaa ispo voltaaa, u daljiniiii Bjelkan klikce, ajmee meni Hajduce,...

fante
fante
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 416
20. srpnja 2019. u 17:59

Necu politiku u moji butigu....Velo misto

  • Najnovije
  • Najčitanije