HNK Hajduk Split 2020./ 2021.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
11. veljače 2021. u 18:42

Uostalom nije jairu samo pala forma

pala je njemu kolicina trke, truda i motiva

sican ga se ko najenergicnijeg na terenu

a sad ga gledan kako šeta uz aut liniju

vratija bi ga nogom doli priko Starog mornara u more, a ne u formu

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Mušć
Mušć
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.07.2013.
Poruka: 2.521
11. veljače 2021. u 18:42

Hysen Memolla je napisao/la:

 ja nisam Niko on je u Gorici pokazao da zna sta radi tako da od mene sigurno ima podrsku od 6 miseci - godine dana

Vidi cijeli citat


Ovo !

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.03.2020.
Poruka: 5.508
11. veljače 2021. u 18:43

crabtree je napisao/la:

Magnusu ćete se obraćati sa Vi 

Vidi cijeli citat
I stajat na nogama u stavu mirno dok ga quotate

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
11. veljače 2021. u 18:45

kojih 5 Mijinih golova se možete sitit na prvu.

ja iducim redom.

1. Mijo na Maksimiru kad je Franko ima pir u 30toj sekundi

2. Kantrida 2012. legendarna 60ta za 0:2

3. Mijo kontra stromsgoretsa za 1:0 iza šta je Ohandza sve spremija

4. Koperu za 3:1 kad je zavalja golmana

5. Dinamo na Poljudu kad se vratija iz slobodnjaka

A ima tu još lipih golova Zagreb na poljudu 2012., pa Rijeka 2014. itd

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
11. veljače 2021. u 18:46

vjerojatno smo uboli pojačanje al onda posudba bez prava otkupa?

meni bezveze 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
11. veljače 2021. u 18:49

Vidi cijeli citat


Politika kluba mi je da priko 30god mi nije odman relevantan

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
11. veljače 2021. u 18:51

Jameson je napisao/la:

vjerojatno smo uboli pojačanje al onda posudba bez prava otkupa?

meni bezveze 

Vidi cijeli citat


Dali je to 100% jer smo i za kalu prvo tako mislili pa se ispostavilo da ga možemo otkupiti ?

[uredio Nitkoinista - 11. veljače 2021. u 18:54]
WE ARE BACK BITCHES
mini me
mini me
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.09.2019.
Poruka: 3.269
11. veljače 2021. u 18:59

Koga golmana Kalu ,cisto sumnjam ,mozemo produziti posudbu na jos godinu. Kakav otkup ,tko zna koliku placu ima.

u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.985
11. veljače 2021. u 19:00

Jameson je napisao/la:

vjerojatno smo uboli pojačanje al onda posudba bez prava otkupa?

meni bezveze 

Vidi cijeli citat

Jel to znači da Monza računa s njime sljedeću sezonu ili da, vjerojatnije, nisu dogovorili cijenu...

zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
11. veljače 2021. u 19:04

Vidin da smo predali zahjev za licencu za b momčad u 2 lizi... Gorane povedi nas...

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
  • Najnovije
  • Najčitanije