steta nitko ne pise o ismajliu, da ste ga jucer imali mislim da bi se nesto vise izvuklo

Poruka: 7.938
13. rujna 2020. u 12:19

M4c je napisao/la:

mandrak je napisao/la:

oću reć da je, po svemu realan rezultat prvog poluvremena ladno triba bit 2:0 za nas, a poluvrijeme je završilo 0:1.....oću reć i to, da ima devet miseci, pos nije ima obranu koja čuva tri boda......to oću reć

Vidi cijeli citat

za to trebas imati dobru obranu, a ne da je golman na vjetrometini i onda kad obrana ima 1 kiks to golman skida, a kad ima 3-4-5 nece ni Neuer sacuvati 3 boda, sta recimo moze Posavec kad je Jakolis jucer pogrijesio pred kraj i imao je srecu da ga je lopta napucala na gol crti, ali da je usla ko sta moze Posavcu reci

ima devet miseci da pos nije obranija nešto važno kod 0:0 ili 1:0 za nas......o tome ja pričam

Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?
Pristupio: 06.09.2020.
Poruka: 33
13. rujna 2020. u 12:21

Sama cinjenica da je se u petak oko 5,6 popodne okupilo na treningu, navijalo i pjevalo pokazuje kakvi su jebivjetri oko kluba i koliko je to u biti jadno da ti ljudi nemaju nikakve obaveze u zivotu i da im je cilj doc na trening i palit baklje, luzeri

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 20.356

Mislim da ne bi Isma pomoga jer smo 2 gola primili preko Todorovica.
ima jedan fakt: niti jedan put nismo sacuvali mrezu netaknutom kad je Vuska bia u prvih 11, ali momak ima ociglednu klasu pa to mogu istrpit iako je ima masu kikseva

Od ovoliko Krke, nakaze jedne, nakaze, nakaze! Ćaća mi se doli guši, sve je napravija za ovu državu. Oni ni prstom da maknu! Ni prstom! (...) Nakaze jedne"

13. rujna 2020. u 12:23

Ma koje poluvrijeme....pa mi smo nestali sa terena prije 20 min i do kraja istog  imali 1-2 polusanse nekakve isforsirane nekakvim gombanjem ...kakvo uljepšavanje nevjerovatno.... a samo nas je Posavec spasio povijesne blamaze

WE ARE BACK BITCHES
Nitkoinista
Nitkoinista
13. rujna 2020. u 12:29

Eto ja sam se u petak u to vrijeme kupao i suncao ....sad me nesto muci oli sam luzer oli tvoj IQ je nizak nesto od toga dvoje je sigurno

M4c
M4c
13. rujna 2020. u 12:30

a mozes okrenuti na drugu pricu, ima 9 miseci da ne ulazite u blok u poziciji suta, zasto nitko jucer nije Orsicu isao u blok, a pogotovo se sjecam Hamze, on nikad nije ulazio u blok , uvijke je pustao sut, sjecam se ds je Posavec sjebao dosta golova, ali dosta je i do drugih faktora mozdda i vise

Tu imas vise situvacija I razloga

Glavni je sto nejmasic  juric prije Hamza su spori ko blato i nikad nestignu u blok (tu je t.basic bio kralj ali zato on igra u Milanu sada )

Drugi je sto nema uigranosti pa stoper nema vjere da izadje jer ga bek neprati (npr jakolis jucer) pa ostanu krateri iza njegovih ledja kad napusti poziciju pa se radje spustaju prema golmanu (majerov traljav udarac jucer )