Poruka: 9.727
13. rujna 2020. u 12:36

virujmostruci je napisao/la:

Nitkoinista je napisao/la:

Ma koje poluvrijeme....pa mi smo nestali sa terena prije 20 min i do kraja istog  imali 1-2 polusanse nekakve isforsirane nekakvim gombanjem ...kakvo uljepšavanje nevjerovatno.... a samo nas je Posavec spasio povijesne blamaze

mandrak je napisao/la:

oću reć da je, po svemu realan rezultat prvog poluvremena ladno triba bit 2:0 za nas, a poluvrijeme je završilo 0:1.....oću reć i to, da ima devet miseci, pos nije ima obranu koja čuva tri boda......to oću reć

za to trebas imati dobru obranu, a ne da je golman na vjetrometini i onda kad obrana ima 1 kiks to golman skida, a kad ima 3-4-5 nece ni Neuer sacuvati 3 boda, sta recimo moze Posavec kad je Jakolis jucer pogrijesio pred kraj i imao je srecu da ga je lopta napucala na gol crti, ali da je usla ko sta moze Posavcu reci

ima devet miseci da pos nije obranija nešto važno kod 0:0 ili 1:0 za nas......o tome ja pričam

a mozes okrenuti na drugu pricu, ima 9 miseci da ne ulazite u blok u poziciji suta, zasto nitko jucer nije Orsicu isao u blok, a pogotovo se sjecam Hamze, on nikad nije ulazio u blok , uvijke je pustao sut, sjecam se ds je Posavec sjebao dosta golova, ali dosta je i do drugih faktora mozdda i vise

Izbaci nejasmica koliki puta jucer tako a juric mu nedolazi u ispomoc a niti dimitrov a todorovic pogubljen skroz...svaki put su imali povratni balun u sredini i dodavanja na malom prostoru ...rjese ih dodirom isprve i dupli pas odma...cilu utakmicu ista im sema prolazi ko da su nedaj boze retardirani

Tu imas vise situvacija I razloga

Glavni je sto nejmasic  juric prije Hamza su spori ko blato i nikad nestignu u blok (tu je t.basic bio kralj ali zato on igra u Milanu sada )

Drugi je sto nema uigranosti pa stoper nema vjere da izadje jer ga bek neprati (npr jakolis jucer) pa ostanu krateri iza njegovih ledja kad napusti poziciju pa se radje spustaju prema golmanu (majerov traljav udarac jucer )

Oli je bašić u Milanu? Od jutros?

Manistra usuvo i marihuana, piva, vino i drugi alkohol!

Poruka: 369

Nisan jučer gleda prvo poluvrime pa ga ne mogu ni komentirat. Drugo je bilo ajme. Nema to veze sa (ne)srićon. Možda samo iz perspektive Istre ili nekog sličnog kluba di su se hrabro opirali neko vrime puno jačemu, možda su čak i imali neku polušansu i onda primili gol.

Cilu ovu godinu mi nemamo igru. Vukas je u zadnjem podcastu i na presici više puta spominja linije kretanja. Ja ni jedno smisleno križanje, dupli pas, otvaranje ili dijagonalu (osin možda jednu Nejinu, malo jaču) nisam vidija u 45 minuta. Govor tijela igrača bija je ajme. Daleko su od protivnika. Naša liva strana je cilo poluvirme prazna. Čolina je 5, 6 puta bija jedan na dva i onda se povlači u krilo Posavcu, a stoper koji u zadnju ide pomagat ostavlja rupu u sredini.

Komentari Vukasa nakon utakmice su realni, ali za ekipu poražavajući. On ladno kaže, ovi su bolji, nemamo mi tu šta. I jesu pojedinačno bolji, ali upravo je trener taj koji mora nać načina da se igra s boljima, da od igrača sastavi momčad i da nađe odgovarajuću igru. Kakvih ćemo mi glava sutra izać na utakmicu s Galaton (daj Bože da prođemo Renovu)? Prije nego istrčimo, upisat ćemo poraz jer, jebiga - ovi su bolji, i molit se da bar dojam ne bude loš.

Ovo ovako ne ide. Ostaje nam samo nadat se da se prijavija neki kompetentni kandidat za PU-a koji će posložit stvari od temelja. I da će ga ovaj čudni NO pripoznat. Uh...

Najsanjaci je napisao/la:

Ako u ovo polazes nade onda se odma prestani nadat jer nema tog mesije koji ce se prijavit u ovaj cirkus a kamoli okrenit stvari u godinu dana

NH je na izdisaju, bit ce svega ako se ovakav trend nastavit kroz godinu-dvi, krenit ce se postavljat neugodna pitanja i to ne od trolera poput jastoga nego od ljudi koji su uz ovo od prvog dana. Netko dolje nas jebe i to zestoko jer ovolika kolicina amaterskih poteza je nemoguca u ovako kratko vrijeme

Virujmo struci
Karlo Metikoš
Pristupio: 14.06.2019.
Poruka: 371
13. rujna 2020. u 12:50

Isto bi reka da mi sa publikon ne gubimo ovu utakmicu jučer, al jebiga

Puno se mučimo za dat gol a lako primamo, grk je svakako dobar i to mi je drago vidit, Jradi sve bolji i bolji, ovo drugo je sve špansko selo, ka šta je neko reka Todorovic na beku je nužno zlo, mi smo valjda jedina ekipa na svitu di je livi bek uvik bolje pokrivven od desnog beka

Za Jakolisa ne triba trošit riči, žao mi je šta se momka sprda a ni kriv ni dužan dospija na poziciju koju u zivotu nije igra, kad ga se stavi u napad i lose odigra okej sprdaj ga i sta oces al ovo ovako je bas dno

Unatoč onih prvih 30 minuta ja bi reka da se Dinamo dobro postavija, nazad pustili Dimitrova da vodi balun a Vuškovica stiskali, Petkovic se stalno gura ka Vuškovicu jer ga Dimitrov puno bolje cuva

By the way: za slicna dva starta na proslom derbiju u Splitu Ismajli je do 30 pocrvenija (Dilaver)

Pristupio: 12.09.2020.