Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.

Triba bit da znamo igru i mane protivnika u tančinu.

Jer bez toga nismo Hajduk šta li?

Pristupio: 14.10.2018.
Poruka: 2.907
23. rujna 2020. u 15:34

Ne znam ako bi bilo neriješeno pred kraj utakmice, jeli bolje pustit im gol da bezveze ne trošimo snagu ili pokušat proć u produžecima?

Čeka nas važna utakmica protiv Varaždina, zadnji put u Milanu smo dobro odlučili kad nismo prošli centar zadnjih 10 minuta da ne zabijemo slučajno treći gol i za vikend smo dobili Zagreb. Još pamtim tu veliku i značajnu pobjedu protiv Zagreba.

potpisujem odma sutra prolaz a poraz protiv Vž

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!! M.Livaja - dok god igram iz ljubavi ,ne opterećujem se.Nikad mi novac nije bia na prvom mistu, igram iz ljubavi !
brzi_Heinz
brzi_Heinz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2015.
Poruka: 2.590

Gašpar 1911 je napisao/la:

Ono kada kmetovka mašta da će se u nju zatelebati neki princ pa ima dvojbu treba li dozvoliti da ju poljubi odmah ili tek kada je odvede u svoj dvorac.

"There are no desperate situations, there are only desperate people."

23. rujna 2020. u 16:10

lipo je biti optimist ali bojim se da dobit možemo jedino u nekom alternativnom svemiru.

Možda je baš naš svemir taj alternativni. Uvik optimistično

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Nitkoinista
Nitkoinista
Mali dioničar
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 9.727

Ma daj nestrapaj ....vec poslje 0-1 su se uozbiljili onaj njihov kosooki ubijao doslovno Jozu naletilo gigi za 0-2 osamutilo ih malo i imao andrijasevic jedan sut u tom vremenu i poslje toga nismo mogli vise centar proc ni kad smo loptu izbijali ....MK je to sve odradio dobro mogao si se moliti za neki korner prekid pa da zabijemo i to je to ....inace nakon Kranjčeviceve kad je vulic zabio za titulu najbolje izdanje Torcide u gostima di sam bio