Talijani ko talijani. Prije 2 sata je bia Hajduk spalato, prije uru Peruggia.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!! M.Livaja - dok god igram iz ljubavi ,ne opterećujem se.Nikad mi novac nije bia na prvom mistu, igram iz ljubavi !
romeo đerek
romeo đerek

koji ce nan kadzo livi bek? nece valjda melnjak na livog stopera... njega triba iskoristavat ka sta je atalanta iskoristavala gosensa. visestrukin dodavanjima i pritiskon izolirat njega na boku da udje u prostor i zabije gol

31. siječnja 2023. u 15:44

Po FM-u ima jake fizikale, ostalo prosječno. Po YT sličan dojam za fizikale. Vjerojatno je taktički neodgovoran čim mu je karijera u takvom padu.

[uredio Duga cesta - 31. siječnja 2023. u 15:44]
Endokit
Endokit
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.731
31. siječnja 2023. u 16:19

Zašto Kalinić ne može uhvatiti veću minutažu?

Maltene cijelu sezonu vidim da igra između 5-30 min. Sa jednim dužim izlaskom od 60ak min.

Endokit je napisao/la:

Ni nama nije jasno. Na lito mu je dinamovac slomio nozni prst. Onda ga je u Villarealu laktom rasiklo ispod oka. Iduce je pojacao neku ozljedu protiv Istre u Splitu. Nakon toga se pre rano vratio treninzima i satra sve. Sad je van stroja,meni se cini oduvik, i nije mi jasno zasto mu toliko treba da se vrati u formu da moze odigrat makar 60 minuta.

'ko ne nosi 501 nije đir Varteksa
crta
crta
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 807
31. siječnja 2023. u 16:49

Tako je bilo i u Veroni, injury prone jebiga.

Po TMu je tamo odigrao 33 utakmice (cca 1500 minuta), a 25 propustio zbog ozljeda.

Nekad alealeština, danas prgava familija.
u3pm
u3pm
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.606
31. siječnja 2023. u 17:15

zbrojovka je napisao/la:

Na twitteru statistika kaže da su u zadnje dvije utakmice naši protivnici imali 4 udarca u gol, a primili smo 4 gola 🫡

Mislim da se tu nema šta razmišljati, umisto golmana ubacit još jednog igrača u teren