Jameson je napisao/la:
Ovakve stvari baš raspizde . Osobno sam apolitičan pa mi se posebno sere na ovo i najradije bi da se klub ogradi ali to realno nije za očekivati .
Da Bog da ovo većina prepoznala ka šta smo uvik znali prepoznati jeftine i prozirne metode korištenja klupskog imena i boja i kroz neki svoj prkos i inat ih pošteno "nagradit".
Vidi cijeli citat
Malo sam i ja impulzivno reagira
Ali ovo je posljedica svega dobroga što se događa oko kluba
Politici je zamirisalo, i postajemo zanimljiv zalogaj višim instancama koje tu vide interes, korist, publicitet
To će u idućim godinama biti stvarnost, kako se zaštiti od svega toga
UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!