amigo80 je napisao/la:
Umislili su si da su veliki klub.
Utakmice igraju na zamjenskom stadionu.
Uzrecica "sami protiv svih" , smijeh.
Slizali se sa Mamicem i Dinamom
treba ih danas pošteno spustit na zemlju i vratit gdje im je mjesto. Strah ih je jer znaju ako odemo do kraja ove godine da im predstoje godine gledanja u leđa jedinom pravom majstoru sa mora.
Lavina je krenula i nećemo se tek tako zaustaviti. A oni neka patu svi odreda.
Pozdrav svima i uživajmo u onome što nam slijedi idućih mjeseci.
HŽV
Oni nama već neko vrime gledaju u leđa . Po svemu šta čini nogometni klub velikim nam gledaju u leđa desetljecima a sada su i rezultati ponovo došli na svoje ,bez privatnog kapitala i bez donacija od glavnog rivala.