HNK HAJDUK SPLIT 2023./24.
Kinez-i-olog je napisao/la:
Forumaš11 je napisao/la:
Moze karoglan objesit macku o rep one price da nije plan na maksimiru ic na bod
I tad i danas nakon 1-0, bez ambicije prema naprid
Vidi cijeli citat
i prije našeg gola smo bili bez ambicije neke
tj bili bi mirni i sa 0:0
baci oko na onih 750 dodavanja stopera sa lucicem
i inace koristimo lucica, al ne ovako
inace se nadamo navuc protivnika time pa da mozemo izac
sad ka da smo samo time cuvali posjed i vrime
pa onda klepi dugu samo
kukavicki pripremljeno i od prve do zadnje minute kukavicki odrađeno
potpisujem da takva momcad spuši bodove
bili to mi ili neko drugi
Vidi cijeli citat
Ako pogledaš malo situaciju, sve tri ekipe s vrha su se mučile u prvoj utakmici.
I Dinamo, i Rijeka i Hajduk.
Rijeka je jedina koja je izbjegla poraz uz malo sreće. Zato su i bolje bili pripremljeni. Ne fizički nego psihički.
Tako da to nije samo problem Hajduka, nego globalni problem.
Također, Karoglan nikad nije vodio pripreme u prvoligaškom klubu, tako da ne zna opitmalan način za odraditi ih.
Ovaj poraz ništa ne znači za nastavak sezone osim gubitak bodova i vodeće pozicije.
samohajduk.com
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
Forumaš11 je napisao/la:
Moze karoglan objesit macku o rep one price da nije plan na maksimiru ic na bod
I tad i danas nakon 1-0, bez ambicije prema naprid
Vidi cijeli citat
i prije našeg gola smo bili bez ambicije neke
tj bili bi mirni i sa 0:0
baci oko na onih 750 dodavanja stopera sa lucicem
i inace koristimo lucica, al ne ovako
inace se nadamo navuc protivnika time pa da mozemo izac
sad ka da smo samo time cuvali posjed i vrime
pa onda klepi dugu samo
kukavicki pripremljeno i od prve do zadnje minute kukavicki odrađeno
potpisujem da takva momcad spuši bodove
bili to mi ili neko drugi
Vidi cijeli citat
Ako pogledaš malo situaciju, sve tri ekipe s vrha su se mučile u prvoj utakmici.
I Dinamo, i Rijeka i Hajduk.
Rijeka je jedina koja je izbjegla poraz uz malo sreće. Zato su i bolje bili pripremljeni. Ne fizički nego psihički.
Tako da to nije samo problem Hajduka, nego globalni problem.
Također, Karoglan nikad nije vodio pripreme u prvoligaškom klubu, tako da ne zna opitmalan način za odraditi ih.
Ovaj poraz ništa ne znači za nastavak sezone osim gubitak bodova i vodeće pozicije.
Vidi cijeli citat
ne osporavam nista napisano, al to nema veze sa postom kojeg citiraš
ni rijeka ni dinamo nisu (u utakmicama koje spominjes) isli na sigurno, na 0:0, cuvali rezultat ili slicno
ja san u postu pisa iskljucivo o tome
ne o kvaliteti igre, formi, fizickoj spremi ili necem trecem
samo o tome da potpisujem da karma svaki put uzme bodove ekipi koja u 20. minuti staje igrat i ide cuvat 1:0
za mene je to nogometna pravda
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Kinez-i-olog je napisao/la:
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
na tom tužnom livom beku šepa ozlijeđeni Mufi
izgubljen, necuvan, ko strano tilo
i onda, kao šlag na torti, tu ga zamini - Mikanovic
motaj kablove
ono je bolno za gledat
Vidi cijeli citat
Što je tužno? Što nemamo 7 lijevih bekova?
Krenuli smo u sezonu s dva dobra rješenja. Jedan teže ozljeđen, drugi na afričkom kupu nacija.
Trebamo se pokrpat par utakmica i dvojica od 3 igrača koji imamo na desnom beku su uskočila.
U čemu je problem. Ovo je laprdanje radi laprdanja.
Ovo je jedna od utakmica gdje sve što može krenut po zlu i krene i moš ga jebat.
Vidi cijeli citat
tebi je laprdanje, meni je moje misljenje
inza melnjaka i za dialla znaš koliko vec?
proba si krpat i vidili su svi na sta to lici
trener ti zaziva i proziva i moli tog beka javno prid kamerama
i evo produkt krpanja i izostanka reakcije
pitaš šta je tužno
tužno je da igrac koji je ozlijeđen i šepa stoji u igri više od 30 minuta jer nemaš šta drugo
a Miku je tužno gledat i na desnom, a kamoli livom beku
sranja se događaju svima pa tako i nama
Bogu fala pa je taman prijelazni rok
reagiraš
ili ne reagiraš pa onda imaš ovakav produkt
Vidi cijeli citat
Ajde onda lijepo zapiši sve negativnosti koje misliš u vezi Hajduka na papir, pa ostavi za sutra.
Vidjet ćeš da se s pola toga više ne slažeš. Jeli to onda mišljenje ili samo trenutna potreba za izbaciti frustracije?
Nitko nije sretan što je Mikanović ulazio, ali očito nije bilo druge. koliko god ograničen, donosio nam je ove sezone bodove.
Imamo najkompletniju ekipu u zadnjih 20ak godina i radi jedne pozicije koja nije pokrpana na vrijeme se ide tražiti dlaku na jajetu.
samohajduk.com
Kinez-i-olog je napisao/la:
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
Forumaš11 je napisao/la:
Moze karoglan objesit macku o rep one price da nije plan na maksimiru ic na bod
I tad i danas nakon 1-0, bez ambicije prema naprid
Vidi cijeli citat
i prije našeg gola smo bili bez ambicije neke
tj bili bi mirni i sa 0:0
baci oko na onih 750 dodavanja stopera sa lucicem
i inace koristimo lucica, al ne ovako
inace se nadamo navuc protivnika time pa da mozemo izac
sad ka da smo samo time cuvali posjed i vrime
pa onda klepi dugu samo
kukavicki pripremljeno i od prve do zadnje minute kukavicki odrađeno
potpisujem da takva momcad spuši bodove
bili to mi ili neko drugi
Vidi cijeli citat
Ako pogledaš malo situaciju, sve tri ekipe s vrha su se mučile u prvoj utakmici.
I Dinamo, i Rijeka i Hajduk.
Rijeka je jedina koja je izbjegla poraz uz malo sreće. Zato su i bolje bili pripremljeni. Ne fizički nego psihički.
Tako da to nije samo problem Hajduka, nego globalni problem.
Također, Karoglan nikad nije vodio pripreme u prvoligaškom klubu, tako da ne zna opitmalan način za odraditi ih.
Ovaj poraz ništa ne znači za nastavak sezone osim gubitak bodova i vodeće pozicije.
Vidi cijeli citat
ne osporavam nista napisano, al to nema veze sa postom kojeg citiraš
ni rijeka ni dinamo nisu (u utakmicama koje spominjes) isli na sigurno, na 0:0, cuvali rezultat ili slicno
ja san u postu pisa iskljucivo o tome
ne o kvaliteti igre, formi, fizickoj spremi ili necem trecem
samo o tome da potpisujem da karma svaki put uzme bodove ekipi koja u 20. minuti staje igrat i ide cuvat 1:0
za mene je to nogometna pravda
Vidi cijeli citat
Ta karma je to što nas je i držalo na prvom mjestu cijelu prošlu polusezonu. Zabili bi gol i umrtvili igru.
Jedina razlika je što prošlu polusezonu nismo zabijali u prvom poluvremenu, nego u drugom, pa protivnici nisu imali poluvrijeme da promijene strategiju.
I ja se slažem, i već sam pisao kako nas je taj pogodak malo poljujao i dao krivu sliku o igri, ali ipak, možda bi završilo 0:2 ili više da nije tog gola. Tko zna.
Interpretiraj to.
samohajduk.com
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
na tom tužnom livom beku šepa ozlijeđeni Mufi
izgubljen, necuvan, ko strano tilo
i onda, kao šlag na torti, tu ga zamini - Mikanovic
motaj kablove
ono je bolno za gledat
Vidi cijeli citat
Što je tužno? Što nemamo 7 lijevih bekova?
Krenuli smo u sezonu s dva dobra rješenja. Jedan teže ozljeđen, drugi na afričkom kupu nacija.
Trebamo se pokrpat par utakmica i dvojica od 3 igrača koji imamo na desnom beku su uskočila.
U čemu je problem. Ovo je laprdanje radi laprdanja.
Ovo je jedna od utakmica gdje sve što može krenut po zlu i krene i moš ga jebat.
Vidi cijeli citat
tebi je laprdanje, meni je moje misljenje
inza melnjaka i za dialla znaš koliko vec?
proba si krpat i vidili su svi na sta to lici
trener ti zaziva i proziva i moli tog beka javno prid kamerama
i evo produkt krpanja i izostanka reakcije
pitaš šta je tužno
tužno je da igrac koji je ozlijeđen i šepa stoji u igri više od 30 minuta jer nemaš šta drugo
a Miku je tužno gledat i na desnom, a kamoli livom beku
sranja se događaju svima pa tako i nama
Bogu fala pa je taman prijelazni rok
reagiraš
ili ne reagiraš pa onda imaš ovakav produkt
Vidi cijeli citat
Ajde onda lijepo zapiši sve negativnosti koje misliš u vezi Hajduka na papir, pa ostavi za sutra.
Vidjet ćeš da se s pola toga više ne slažeš. Jeli to onda mišljenje ili samo trenutna potreba za izbaciti frustracije?
Nitko nije sretan što je Mikanović ulazio, ali očito nije bilo druge. koliko god ograničen, donosio nam je ove sezone bodove.
Imamo najkompletniju ekipu u zadnjih 20ak godina i radi jedne pozicije koja nije pokrpana na vrijeme se ide tražiti dlaku na jajetu.
Vidi cijeli citat
dragi,
trener ti u dva navrata u kamere zaziva livog beka
i ti objasnjavas sad da je on u krivu jel tako?
jer imamo najkompletniju ekipu zadnjih 20ak godina i jbg dogodilo se to s bekovima
onda je mislav blesav, nema druge
frustracija ili ne, i danas i sutra i za 5 dana za mene ce vridit isto:
1. ko se ovako povuce u 20. minuti zasluzuje 0 bodova
2. izabralo se krpanje beka naspram reagiranja
svak nek za sebe procjeni jel to dobra odluka
mislav misli da nije (ocito jer ga nebi doziva javno)
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
Forumaš11 je napisao/la:
Moze karoglan objesit macku o rep one price da nije plan na maksimiru ic na bod
I tad i danas nakon 1-0, bez ambicije prema naprid
Vidi cijeli citat
i prije našeg gola smo bili bez ambicije neke
tj bili bi mirni i sa 0:0
baci oko na onih 750 dodavanja stopera sa lucicem
i inace koristimo lucica, al ne ovako
inace se nadamo navuc protivnika time pa da mozemo izac
sad ka da smo samo time cuvali posjed i vrime
pa onda klepi dugu samo
kukavicki pripremljeno i od prve do zadnje minute kukavicki odrađeno
potpisujem da takva momcad spuši bodove
bili to mi ili neko drugi
Vidi cijeli citat
Ako pogledaš malo situaciju, sve tri ekipe s vrha su se mučile u prvoj utakmici.
I Dinamo, i Rijeka i Hajduk.
Rijeka je jedina koja je izbjegla poraz uz malo sreće. Zato su i bolje bili pripremljeni. Ne fizički nego psihički.
Tako da to nije samo problem Hajduka, nego globalni problem.
Također, Karoglan nikad nije vodio pripreme u prvoligaškom klubu, tako da ne zna opitmalan način za odraditi ih.
Ovaj poraz ništa ne znači za nastavak sezone osim gubitak bodova i vodeće pozicije.
Vidi cijeli citat
ne osporavam nista napisano, al to nema veze sa postom kojeg citiraš
ni rijeka ni dinamo nisu (u utakmicama koje spominjes) isli na sigurno, na 0:0, cuvali rezultat ili slicno
ja san u postu pisa iskljucivo o tome
ne o kvaliteti igre, formi, fizickoj spremi ili necem trecem
samo o tome da potpisujem da karma svaki put uzme bodove ekipi koja u 20. minuti staje igrat i ide cuvat 1:0
za mene je to nogometna pravda
Vidi cijeli citat
Ta karma je to što nas je i držalo na prvom mjestu cijelu prošlu polusezonu. Zabili bi gol i umrtvili igru.
Jedina razlika je što prošlu polusezonu nismo zabijali u prvom poluvremenu, nego u drugom, pa protivnici nisu imali poluvrijeme da promijene strategiju.
I ja se slažem, i već sam pisao kako nas je taj pogodak malo poljujao i dao krivu sliku o igri, ali ipak, možda bi završilo 0:2 ili više da nije tog gola. Tko zna.
Interpretiraj to.
Vidi cijeli citat
stoji sve
ako povedes 1:0 pa se povuces zadnjih 15
aj, takticki ovo ono, okej
ako se povuces u 20. za mene si supak od ekipe i ne zasluzujes ni bod
kao što rekoh, za mene je to nogometna pravda
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Kinez-i-olog je napisao/la:
dragi,
trener ti u dva navrata u kamere zaziva livog beka
i ti objasnjavas sad da je on u krivu jel tako?
jer imamo najkompletniju ekipu zadnjih 20ak godina i jbg dogodilo se to s bekovima
onda je mislav blesav, nema druge
frustracija ili ne, i danas i sutra i za 5 dana za mene ce vridit isto:
1. ko se ovako povuce u 20. minuti zasluzuje 0 bodova
2. izabralo se krpanje beka naspram reagiranja
svak nek za sebe procjeni jel to dobra odluka
mislav misli da nije (ocito jer ga nebi doziva javno)
Vidi cijeli citat
Ne govorim da je u krivu, ali jasno mu je kao i svima ostalima da lijevi bek nije došao i da mora odraditi s onime čime može.
Struka nije namjerno stopirala dolazak lijevog beka da ga sabotiraju. Radi se na tome, ali nisu uspjeli na vrijeme očito.
Leko je odradio početak sezone s lošijom ekipom, pa je ostvario odličan uspjeh.
Sve što govorim je da ovako nećemo ponovno igrati i da treba promatrati kao izoliran slučaj. Ionako će za iduću utakmicu bit najmanje 4 izmjene, što prisilne, što zbog izbora igrača.
samohajduk.com
Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
Kinez-i-olog je napisao/la:
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
majing je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
Forumaš11 je napisao/la:
Moze karoglan objesit macku o rep one price da nije plan na maksimiru ic na bod
I tad i danas nakon 1-0, bez ambicije prema naprid
Vidi cijeli citat
i prije našeg gola smo bili bez ambicije neke
tj bili bi mirni i sa 0:0
baci oko na onih 750 dodavanja stopera sa lucicem
i inace koristimo lucica, al ne ovako
inace se nadamo navuc protivnika time pa da mozemo izac
sad ka da smo samo time cuvali posjed i vrime
pa onda klepi dugu samo
kukavicki pripremljeno i od prve do zadnje minute kukavicki odrađeno
potpisujem da takva momcad spuši bodove
bili to mi ili neko drugi
Vidi cijeli citat
Ako pogledaš malo situaciju, sve tri ekipe s vrha su se mučile u prvoj utakmici.
I Dinamo, i Rijeka i Hajduk.
Rijeka je jedina koja je izbjegla poraz uz malo sreće. Zato su i bolje bili pripremljeni. Ne fizički nego psihički.
Tako da to nije samo problem Hajduka, nego globalni problem.
Također, Karoglan nikad nije vodio pripreme u prvoligaškom klubu, tako da ne zna opitmalan način za odraditi ih.
Ovaj poraz ništa ne znači za nastavak sezone osim gubitak bodova i vodeće pozicije.
Vidi cijeli citat
ne osporavam nista napisano, al to nema veze sa postom kojeg citiraš
ni rijeka ni dinamo nisu (u utakmicama koje spominjes) isli na sigurno, na 0:0, cuvali rezultat ili slicno
ja san u postu pisa iskljucivo o tome
ne o kvaliteti igre, formi, fizickoj spremi ili necem trecem
samo o tome da potpisujem da karma svaki put uzme bodove ekipi koja u 20. minuti staje igrat i ide cuvat 1:0
za mene je to nogometna pravda
Vidi cijeli citat
Ta karma je to što nas je i držalo na prvom mjestu cijelu prošlu polusezonu. Zabili bi gol i umrtvili igru.
Jedina razlika je što prošlu polusezonu nismo zabijali u prvom poluvremenu, nego u drugom, pa protivnici nisu imali poluvrijeme da promijene strategiju.
I ja se slažem, i već sam pisao kako nas je taj pogodak malo poljujao i dao krivu sliku o igri, ali ipak, možda bi završilo 0:2 ili više da nije tog gola. Tko zna.
Interpretiraj to.
Vidi cijeli citat
stoji sve
ako povedes 1:0 pa se povuces zadnjih 15
aj, takticki ovo ono, okej
ako se povuces u 20. za mene si supak od ekipe i ne zasluzujes ni bod
kao što rekoh, za mene je to nogometna pravda
Vidi cijeli citat
Htjeli su se povući i igrati na kontre.
Mene više od samog povlačenja živcira stalno preskakanje igre i ciljanje Livaje na centru kao da je to nekakav cheat code na FIFA-i za lakše zabiti gol. On kad primi kod centra prisma ne može napraviti ništa za postići gol, a ipak svi to stalno rade, jer se eto osjećaju bolje da lopta više nije na našoj polovici nego na protivničkoj, a to što to guši i usporava našu igru umjesto da je obogaćuje i ubrzava to nikoga nije briga.
To je zapravo pozitivna stvar oko ove Livajine ozljede, što će se sad malo naučiti drugačije igrati i iznositi loptu.
samohajduk.com
- Najnovije
- Najčitanije


Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
20 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
23 sata•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
1 dan•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 dan•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
20 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
23 sata•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
17 sati•Nogometni svijet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
3 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet





