Pristupio: 19.09.2016.
Poruka: 1.264
23. ožujka 2024. u 08:32

picaferaj je napisao/la:

nego ko je ono bija trener kad smo popušili od istog ovog protivnika 1:3 i to na poljudu

Vidi cijeli citat

Još jedna brilijantna trenerska akvizicija naše vladajuće garniture, Jens 'it was a tough game' Gustafsson.

Varaždin kix, ali tribala je bit pobjeda da su namjere sudaca bile postene

Lokomotiva utakmica je bila gotova u 23.min., tesko je predvidit da igrac ne bi barem do poluvremena izdrza bez 2.žutog kartona u neopasnoj zoni, mislim da to se ne moze predvidit, mozda bi ga zaminija na poluvrime da je utakmica bila 11 na 11 i da smo dobili opet bi sve bilo idealno

Najveci minus te utakmice protiv Lokomotive je da nam je uzela kalkulacije u derbiju, sad nam igra samo pobjeda

Je li to dobro ili nije da nam samo igra pobjeda ne znam, rado bi ima padobran u obliku nerijesenog, ali nek pokazu da su bolji i ovaj put s postenim suđenjem nek kvalitetom uzmu 3 boda, nek pokazu da su oni ti

Pricekao bi subotu pa ako triba i nakon 1/2 kupa trazija rjesenja za iducu sezonu

aaaaaj je napisao/la:

Danas me Karoglan oduševija još jednim detaljem koji mi je pokaza o kakvom se debilu radi.

Lik je u prijateljskoj utakmici napravija dvostruku izmjenu u 89. minuti i prominija golmana čini mi se u 91.ili 92.

Svaka čast! Nikad pogubljenija budala nije zalutala na klupu Hajduka.

Jadno od tebe.

Siguran sam da se dica koja su istrcala na teren u dresu Hajduka ne bi slozila s tobom.

A ja san siguran da samo u nas dica od 19 godina ne mogu uc vise od 2minute

u prijateljskoj utakmici

mikanovicu, sahitiju i golmanu ipak tih 10-15 minuta znaci puno...

Teddy Riner
Teddy Riner
23. ožujka 2024. u 08:49

Nostradamaud je napisao/la:

Rijeka kix

Najlakše je reći treba nam pobjeda i to je to. A to šta cijelo proljeće nemamo igru i ne pokazujemo nikakav napredak i da su nam stoga izgledi za pobjedu jako mali ćemo zanemariti, nego ajmo ostaviti sve kako je i pravit se da je super zato šta zaostajemo 4 boda za prvim mjestom jer "samo" unatoč očajnoj formi i nepostojećoj igri moramo dobiti dvije opako teške utakmice i sve će biti super. Kad vidim zbog kojih trivijalnosti je Valdas smijenjen, a sad kad smo stvarno u nekoj prilici boriti se za titulu uprava se pravi slijepa pored zdravih očiju... Ništa mi nije jasno, ali rekao je vrli presidente da to tako i treba biti...

dalmat92
dalmat92
Pristupio: 05.05.2013.
Poruka: 1.009
23. ožujka 2024. u 08:52

Rijeka kix

A koje nam je to kalkulacije uzela ta utakmica?

Pa svakako bi morali u derbiju ic na pobjedu inace bi sa eventualnim X i pobjedom Rijeke opet imali skoro isto ono sta sad imamo a to je zaostatak za Rijekom, tad bi bilo -3, sad je -4

Bolje da znas da ti igra samo pobjeda, triba bi vise grist

Dugarry u skoku
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 1.467
23. ožujka 2024. u 09:00

Siguru na službenoj stranici HNS -a piše da ima samo dva žuta! Nije li sad dobio treći protiv Lokosa? Ili je opet netko muljao sa zapisnicima?!

23. ožujka 2024. u 09:01

Dugarry u skoku je napisao/la:

2 žuta ima Sigur

23. ožujka 2024. u 09:04

dalmat92 je napisao/la:

Rijeka kix

Mislim da smo dobili Lokomotivu da bi nam i bod protiv gnk znacio da smo ispred njih

Ali kao sta si i napisa, ovo nas i prije utakmice tira na 3 boda, sta moze bit dobro na psiholosku pripremu

Iako smo mi Hajduk pa bi tu padali, ali iskusna ekipa koja je uzela gnk 7/9 ove sezone moze to uradit opet, a hoce li vidit cemo

23. ožujka 2024. u 09:06

Teddy Riner je napisao/la:

Rijeka kix

Zato i kazem da nam to sad ne izgleda realno, ali ove sezone smo ih dobili 2put, Rijeku jednom, tako da imamo kvalitetu da dobijemo bilo koga

A hocemo li to cemo vidit u sub

PetarKružić
PetarKružić
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 2.781
23. ožujka 2024. u 09:10

Na koji nacin bi se mi ovom igrom trebali dokrumpirat do naslova? I da se pobjedi dinamo ovom igram izgubit ce se brdo bodova do kraja