HNK Hajduk Split 2025/2026

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.800
08. srpnja 2025. u 11:10

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Vidio sam ovaj komentar na indexu koji je sumnjiv ko 6 maraka ukrupno: "Otkazan je i avionski let na relaciji Leipzig-Split....pa sad znate tko dolazi...lp"

Bezvezno naklapanje, ali ajmo čisto hipotetski, tko bi to uopće mogao letiti iz Leipziga za Split, a da se radi o igraču?

Vidi cijeli citat

S obzirom da nam treba vezni jak 1 na 1, koji radi višak igrača, jedino logično je Xavi Simons...

Druga opcija, Slovenac konačno jedan dobar, Kevin Kampl...

kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.125
08. srpnja 2025. u 11:14

Odose pare od prpica u saniranje travnjaka i stadiona umjesto zatvaranja kredita

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.262
08. srpnja 2025. u 11:15

Mr. Pennypacker je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Vidio sam ovaj komentar na indexu koji je sumnjiv ko 6 maraka ukrupno: "Otkazan je i avionski let na relaciji Leipzig-Split....pa sad znate tko dolazi...lp"

Bezvezno naklapanje, ali ajmo čisto hipotetski, tko bi to uopće mogao letiti iz Leipziga za Split, a da se radi o igraču?

Vidi cijeli citat

Robert Ramsak.

Vidi cijeli citat

Zanimljivo

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
08. srpnja 2025. u 11:15

Šeško je nedavno noćija 3 dana u Dicmu, garant je on.

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.110
08. srpnja 2025. u 11:15

Image

Travnjak...

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Ivi6579
Ivi6579
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.07.2025.
Poruka: 171
08. srpnja 2025. u 11:17

kancelskis je napisao/la:

Odose pare od prpica u saniranje travnjaka i stadiona umjesto zatvaranja kredita

Vidi cijeli citat

 Grad Ce to platiti, ovo je elementarna steta

tuturutu
tuturutu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2018.
Poruka: 2.696
08. srpnja 2025. u 11:17

anetisi je napisao/la:

Image

Travnjak...

Vidi cijeli citat


Zato je Mišo došao - neće nitko tiki taku na poljudu igrat

hZD
hZD
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2017.
Poruka: 5.123
08. srpnja 2025. u 11:17

Obični d0d0 je napisao/la:

hZD je napisao/la:

Oče li bar sad neko doć pameti i služiti da nam triba nov stadion a ne neka kvazi renovacija ...

 

Vidi cijeli citat

Temeljna konstrukcija Poljuda skupa s konstrukcijom krova projektirana je da izdrži i puno gora nevremena od ovoga. Zamjenski dijelovi će nakon 45 godina zapuštanja nastradati, ali ovakvo nevrijeme djelomično bi oštetilo i mnoge znatno novije objekte. Ovo nije nikakav argument protiv obnove, dapače. Daljnjim zapuštanjem stadiona samo bi se stvorio dodatni rizik prilikom nekog novog nevremena za one koji se nađu tu, makar Hajduk i iselio. Jer, budimo realni, Poljud se neće rušiti nikad.

Vidi cijeli citat


Kako god okreneš nama je potreban novi stadion , ka i kamp . 

A pošto se u ZG radu dva nova stadiona mogli bi i mi dobit nešto tj tribalo bi. 

Daleko od tog da to amnestira naše vlasnike i njihovu nebrigu kad je infrastruktura u pitanju.

Sad , koliko se može i ne može i koliko nam uopće triba to su pitanja. 

Pitanje je prije svega ima li prošlih stvari ali kad ovi mogu zašto nebi i mi.

Mene smeta što će nam se vjerovatno začepiti usta tom navodnom renovacijom

 

vanka regule
Sport_Magico
Sport_Magico
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2022.
Poruka: 4.379
08. srpnja 2025. u 11:17

Mislim da je travnjak sada najmanji problem, krov je sada vjerojatno opasan za posjetitelje a to je puno teze sanirati.

Kada Hajduk treba igrati prvu domaću utakmicu ?

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.601
08. srpnja 2025. u 11:17

anetisi je napisao/la:

Image

Travnjak...

Vidi cijeli citat

Ima 3 tjedna do prve utakmice, sanirar će se to. Šta je sa stadionom, sa krovom? Ima li potencijalnih sranja za organizaciju utakmice? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije