Krpan_kroz_noge_Zebini je napisao/la:
Sad je već dovoljno velik uzorak koji pokazuje da Garcia ne zna voditi utakmicu. Apsolutno stoji teza da zna stvoriti sustav i igru, ali ne prepoznaje situacije u kojima momčad može ostvariti prevagu i osvojiti dodatne bodove.
Večeras je potpuno nelogično bilo izvaditi Pajazitia iz igre, a ostaviti Krova i Sigura (koji, čini se, misli da je bog svemira). Nakon Pajazitijevog izlaska, Hajdukova igra i kreacija potpuno su potonule.
Treba, međutim, biti pošten i reći da je Čulina propustio dati crveni karton mladom Hodaku. Sve u svemu, možemo biti zadovoljni igrom u posljednje vrijeme, a da je Šego zabio – svima bi nam raspoloženje bilo potpuno drugačije.
HŽV!
Svaka cast da si u jednom postu uspio faliti toliko stavri.