HNK Hajduk Split 2025/2026

Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.712
17. svibnja 2026. u 10:02

mitomani se s valdason nije to bilo tako davno sicamo se svega.ocalinko je uzeja kup i ima je najjacu nh ekipu i osta je svima u srcu  zbog glupog nacina na koji ga je hdzovac potra, + nije tija nikolu kalinica, ali on je u prajm formi svih igraca igra kendu na livaju. samo je to bija drugi livaja.igra je pod zadnje bila 0, ali s kakvim igracima.

garcija je po igri avion za valdasa,a ima 10x slabiju ekipu.

s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.103
17. svibnja 2026. u 10:05

Frane iz Omiša je napisao/la:

mitomani se s valdason nije to bilo tako davno sicamo se svega.ocalinko je uzeja kup i ima je najjacu nh ekipu i osta je svima u srcu  zbog glupog nacina na koji ga je hdzovac potra, + nije tija nikolu kalinica, ali on je u prajm formi svih igraca igra kendu na livaju. samo je to bija drugi livaja.igra je pod zadnje bila 0, ali s kakvim igracima.

garcija je po igri avion za valdasa,a ima 10x slabiju ekipu.

Vidi cijeli citat


bravo. Gospar je konj na kojeg se ovdje drkalo koliko i na livaju svojedobno, i sjebo je pricu s Valdasom, ali nista taj nije bolji trener od Garcie, dapace.

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.252
17. svibnja 2026. u 10:07

Pioniri 1:0 u četvrtoj, dobar put prema potvrdi prvenstva

Kadeti igraju nakon njih

just play fucking football
Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 682
17. svibnja 2026. u 10:07

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

mitomani se s valdason nije to bilo tako davno sicamo se svega.ocalinko je uzeja kup i ima je najjacu nh ekipu i osta je svima u srcu  zbog glupog nacina na koji ga je hdzovac potra, + nije tija nikolu kalinica, ali on je u prajm formi svih igraca igra kendu na livaju. samo je to bija drugi livaja.igra je pod zadnje bila 0, ali s kakvim igracima.

garcija je po igri avion za valdasa,a ima 10x slabiju ekipu.

Vidi cijeli citat


bravo. Gospar je konj na kojeg se ovdje drkalo koliko i na livaju svojedobno, i sjebo je pricu s Valdasom, ali nista taj nije bolji trener od Garcie, dapace.

Vidi cijeli citat

koji se parametri uzimaju kad se uspoređuje npr. Garciu i Dambrauskasa

pušač k* Marka Livaje
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.573
17. svibnja 2026. u 10:08

Čavo Ledeni je napisao/la:

Unikat86 je napisao/la:

Briljantan PR potez Livaje, sta je je. Moras skinuti kapu. 

 

Vidi cijeli citat

kad izgubiš 5:0 i spominješ bol u Livajinom drobu, to nije PR potez 🤙

Vidi cijeli citat


Ako je covika "bolija drob" onda je to "fakt" i relevantan odgovor na pitanje "zasto nije Livaja usa u igru". 

Ili trener triba kazati da ga je igrac javno odjeba nakon sta mu je reka da ude u igru?

Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.712
17. svibnja 2026. u 10:10

Čavo Ledeni je napisao/la:

Frane iz Omiša je napisao/la:

Ninoslav Gajzlerovski je napisao/la:

Istok struka je napisao/la:

Ja ocu da tzv senatori dogodine budu u turskoj ili dalje

Vidi cijeli citat


pridruzujem se zeljama 

Vidi cijeli citat


Nema od toga nista.

Zadnje objave sluzbenog hajduka i izjave livaje idu u prilog tome.

 

Vidi cijeli citat

doslovno. 

Garcia je bivši, a da to i ne zna

Vidi cijeli citat


Nema argumenata po kojin bi garcija bija smijenjen. Da je zbgo evrope vec bi ga maknuli odavno, a zbog kupa ono je blekout igraca.ostalo je ispunija.vise je dao s podizanjem mladih igraca nego je uzeja.zasad kazen.

Ovakva iduca sezona mu se naravno nece tolerirati, a on nek vidi moze li mu livaja tu pomici ili odmoci.

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.656
17. svibnja 2026. u 10:11

Čavo Ledeni je napisao/la:

kad izgubiš 5:0 i spominješ bol u Livajinom drobu, to nije PR potez 🤙

Vidi cijeli citat

zašto bi lagao ako igrač iz zdravstvenih razloga nije bio u stanju igrati? Čovjeka boli trbuh, zašto bi stavljao bolesnog čovjeka na teren?

To je jedino problematično ako igrač izmišlja bolove, ali znamo svi da kapetan dalmacija nikad ne laže.

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.149
17. svibnja 2026. u 10:12

Za biti prvak treba imat minimalno 80 bodova jer teško da će se Dinamo samouništit kao lani , plus neće ni Rijeka odigrati ovako lošu sezonu kao ove godine.

Nama je najbolji rezultat 68 bodova iz sezone 23/24.

Svih ovih Nikoličiusovih i Lukšinih senatora se ne možemo rješiti jer nemamo love za ih isplatiti, a teško da će netko za njih i platiti odštetu.
Tako da će vjv i sljedeća sezona biti stabilizacijska jer će se čekati da njima isteknu ugovori s time da Žaperu ugovor istječe tek na ljeto 2028.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.066
17. svibnja 2026. u 10:12

Dobro jutro napaćenoj braći (osim Bandiri i Yannicku), nastavljamo u istome tonu!

 

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 353
17. svibnja 2026. u 10:14

Triba samo prominit trenera pa će bit bolje.

  • Najnovije
  • Najčitanije