HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.559
danas u 17:07

Alec je potpisa sa smješkom. Očito još nije vidija stadion

[uredio Bellygunner - 25. lipnja 2026. u 17:09]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.323
danas u 17:13

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Ispravite me ako griješim, ali Hajduk nema dobra iskustva s brazilcima?

Edit: ako uopće dolazi, sudeći po broju utakmica i minuta i na kojim pozicijama je igrao i po statistici, imalo bi smisla jedino ako će biti rotacija koja će puniti rupe di bude potrebno 

Vidi cijeli citat

Nemoj mi po Jairu udarat molim te, taj brat naš dobri je ispoštova svoje i pošteno odradio sve do kraja, možda ga se nije tribalo škartat ono lito samo kažem

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.631
danas u 17:19

Bellygunner je napisao/la:

Alec je potpisa sa smješkom. Očito još nije vidija stadion

Vidi cijeli citat


E sad bitne teme.

Šuška se da razmatramo novog dobavljača piva ?

Navodno je na polepositionu Zagrebacka pivovara, a mozda je sve to patka da se isposluje bolji deal sa Karlovcem.

MRnB1950
MRnB1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.02.2025.
Poruka: 391
danas u 17:19

Sinoc san isa obnovit pretplatu oko 19 i jutros odma pojcanje. 

Znaci moji novci su kljucni bili 😂

zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.974
danas u 17:20

MRnB1950 je napisao/la:

Sinoc san isa obnovit pretplatu oko 19 i jutros odma pojcanje. 

Znaci moji novci su kljucni bili 😂

Vidi cijeli citat


Falilo nam taman 200-300 eura 

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 824
danas u 17:23

I Garcija se smiješkao kad je došao, vidi ga sad

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 689
danas u 17:25

Lionheart je napisao/la:

I Garcija se smiješkao kad je došao, vidi ga sad

Vidi cijeli citat

posijedio

pušač k* Marka Livaje
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.866
danas u 17:27

zbrojovka je napisao/la:

MRnB1950 je napisao/la:

Sinoc san isa obnovit pretplatu oko 19 i jutros odma pojcanje. 

Znaci moji novci su kljucni bili 😂

Vidi cijeli citat


Falilo nam taman 200-300 eura 

Vidi cijeli citat

286 pretplata plus dres 35 

Taman mu platili Shuttle od zračne do Poljuda 

Igra se i dogodine; Ulaz P
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 86
danas u 17:43

LazialZD je napisao/la:

Dajte više tu hebenu Žilinu i Pafos 

Vidi cijeli citat

Šego bjegunac

Livaja radi za momčad

Vide Dmitar Rapula
Vide Dmitar Rapula
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 20
danas u 17:49

Afera je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Alec je potpisa sa smješkom. Očito još nije vidija stadion

Vidi cijeli citat


E sad bitne teme.

Šuška se da razmatramo novog dobavljača piva ?

Navodno je na polepositionu Zagrebacka pivovara, a mozda je sve to patka da se isposluje bolji deal sa Karlovcem.

Vidi cijeli citat


sve je bolje ot tog toplog proljeva

  • Najnovije
  • Najčitanije