HNK Hajduk Split 2026./2027.

pablomunhoz
pablomunhoz
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.07.2019.
Poruka: 643
danas u 08:33

Gimli91 je napisao/la:

Bome ima on 1.93 visine, nije mi pario tako visok, onaj uspavani sa samo hajduk će bit zadovoljan, on voli mamlaze od 2m

Vidi cijeli citat


po TM 1.83 m

H A J D U K
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 90
danas u 08:35

Bolji je spanjolac od brazilca

haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 529
danas u 08:36

u obe  utakmice sa d bija je glavni na terenu,strašan igrač

on je drža sve konce a njegovi su se borili ko će veću šansu falit

ML10orginal
ML10orginal
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 17
danas u 08:43

Reć ću vam samo da je šestica 🇪🇦 i da Graf radi odlican skauting

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 623
danas u 08:47

ML10orginal je napisao/la:

Reć ću vam samo da je šestica 🇪🇦 i da Graf radi odlican skauting

Vidi cijeli citat

Igramo sa dvi šestice, pa stoga, moguće španac i romao

Bilićev sin
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.003
danas u 08:51

Ako ništa igraci dolaze na vrijeme.

Neke ekstraklase se u ovo vrijeme još ne mogu dovest.

Sretno nam svima skupa, još u ponedjeljak je sve bilo depresivno i Garcia je morao igrat da nas ima 11 na 11.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 623
danas u 08:57

Hajdukovac27 je napisao/la:

Ako ništa igraci dolaze na vrijeme.

Neke ekstraklase se u ovo vrijeme još ne mogu dovest.

Sretno nam svima skupa, još u ponedjeljak je sve bilo depresivno i Garcia je morao igrat da nas ima 11 na 11.

Vidi cijeli citat

Upravo to, malo manje od dva tjedna do Žiline, mi ćemo se više manje ekipirat.

Ovaj Del moral pari isto šestica, nadam se da će bit rubrike i odlazaka

Bilićev sin
Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 193
danas u 09:00

Evo stavia i Silov za Morala. Ne znan koliko je on provjeren.

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.114
danas u 09:00

Ako će doći Romao, Del Moral i ovaj "Denilson", očekujem još jedno krilo i lijevog beka i nakon toga vagon odlazaka iz kluba.

Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 193
danas u 09:02

s@lko dinamita$ je napisao/la:

Ako će doći Romao, Del Moral i ovaj "Denilson", očekujem još jedno krilo i lijevog beka i nakon toga vagon odlazaka iz kluba.

Vidi cijeli citat


Mislin da su Del Moral i Dalisson riješeni jer evo piše da su već u Splitu, a za Romaa bi valjalo sačekat provjereniji info

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
  • Najnovije
  • Najčitanije