HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 626
danas u 11:04

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat

Ali ja sam mislio da se ne može na vrijeme dovesti treneru pojačanja? Tek kad ispadnemo iz Evrope onda slažeš roster, kako to sad? 

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.796
danas u 11:06

Ja očekujem još 3 igrača bar...

Šesticu i 2 krila...

Možda i lijevi bek (ovisno o Hrgoviću)

Graf, jebi ne vadi

[uredio Arena - 27. lipnja 2026. u 11:06]
Plete34
Plete34
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2023.
Poruka: 575
danas u 11:06

)))ujko((( je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Vidi cijeli citat

Pa krovinovic i je dobar HNL veznjak za 200iljada

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.171
danas u 11:06

Gimli91 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat

Ali ja sam mislio da se ne može na vrijeme dovesti treneru pojačanja? Tek kad ispadnemo iz Evrope onda slažeš roster, kako to sad? 

Vidi cijeli citat


Svak može popunit momčad na vrime al ne može svak popunit momčad kvalitetno.

Za nadati se da je Graf donekle uspješan u oba segmenta. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 626
danas u 11:07

whiteboy je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Vidi cijeli citat

Neznam, momak više ima nastupa kao centralni vezni nego zadnji

Vidi cijeli citat

Šta ima veze da i je srednji vezni, lako ćemo ga mi naučit kako igrat šesticu jednako ka Krova, Kalika, Pajazitija... nastavi niz.

Vidi cijeli citat

Nije momak takvi tip, ovaj je radni box to box, najveći forte su mu presijecanja i defenzivna odgovornost, (tu je čak top na razini segunde) reka bi nešto ko stanko Jurić u sixa

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.796
danas u 11:07

Plete34 je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Vidi cijeli citat

Pa krovinovic i je dobar HNL veznjak za 200iljada

Vidi cijeli citat

Ne , Krovinovič nije dobar veznjak za ništa, a kamoli za prvu ligu, a kamoli da mu se plaća...

Čovjek ne može doslovce ništa

Plavo Bili
Plavo Bili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 18
danas u 11:09

Ja sam jucer napisao za white bit i to je 100% i da dolazi zadnji vezni iako nisam zna ime. E sada ako oni ovog morala vode pod zadnji vezni onda su u ku***.. Ne kazem da je los ali nije zadnji vezni 

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.693
danas u 11:09

Plete34 je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Vidi cijeli citat

Pa krovinovic i je dobar HNL veznjak za 200iljada

Vidi cijeli citat


Stoji.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
Vista
Vista
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 2
danas u 11:12
Vista
Vista
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 2
danas u 11:12
  • Najnovije
  • Najčitanije