leonida.trolstoy je napisao/la:
da hajduk do 9.7. potpiše dva rezonska pojačanja (dakle, igrače pa i nedokazane, ali da zbilja igraju tu poziciju) - to bi već bio enorman napredak. a sve što znamo o grafu govori da će on inzistirati upravo na formacijskoj logici, a ne 'hajdučkoj' emociji.
Vidi cijeli citat
Prvo imamo prodat dva igraca (vjerojatno ispod trzisne cijene jer nam lova treba odma), dva poklonit da se rijesimo visokih placa, a tek onda netko more doc.
Sto cemo vise vagat s par stotina eura vise manje po igracu, dulje cemo cekat.
Ako se ne rijesimo Livaje i Krova, onda cijela prica pada u vodu do dogodine, a to je po meni i najrealnije. Drljanje je jos godinu dana dok im ugovori ne isteknu. Godinu dana limba.
Iskreno, nek uspiju:
1. dovest kvalitetnu sesticu da nam negativna tranzicija ne izgleda ko u treceligaskoj momcadi
2. da nam ta sestica i svi zajedno ne obole od "hajduckog sindroma" u roku od 10 mjeseci
3. rijesit normalne uvjete za trening do kraja iduce sezone
i smatrat cu sezonu velikim korakom u ispravnom smjeru
U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.