HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 522
25. svibnja 2026. u 22:47

Arena je napisao/la:

Rebić je odigrao solidno, brojke ima čak bolje od izvedbi na terenu...

Nisam oduševljen, nisam razočaran...Daleko od recimo Almene, ali opet bolji od ostalih krila..

Vidi cijeli citat

Rebic ima 4 gola i 2 asistencije vise od Almene, igraca koji koketira s Dinamom, nema sanse da tu nema nista, da su samo price u pitanju.

Rebiceva placa iz ove sezone je nesto sta bi Hajduk bez problema moga pokrit, ima baren 10 igraca na kojima se moze usparat i koji su vise zasluzili rizanja i raskide. 

A nesto se valjda i trenera pita, a bija mu je standardan.

 

 

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 22:48

El_Presidente2707 je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Rebić ne gubi balun i ne radi sulude odluke?

ne odbija se od njega balun ka od drvo?

Vidi cijeli citat


Ovo ti je trenutno dosadno doma pa onako malo bacija bezveze kost il zaista usporedjujes nogometno znanje i doprinos ekipi njih dvojice?

Vidi cijeli citat

ne nego ozbiljno govorin da tehnički nije toliko velika razlika koliko se ljudima čini

da se pikseliziraju ka u onim japanskim filmićima, teško bi ponekad bilo odredit koji je koji

just play fucking football
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
25. svibnja 2026. u 22:49

tonko je napisao/la:

El_Presidente2707 je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Rebić ne gubi balun i ne radi sulude odluke?

ne odbija se od njega balun ka od drvo?

Vidi cijeli citat


Ovo ti je trenutno dosadno doma pa onako malo bacija bezveze kost il zaista usporedjujes nogometno znanje i doprinos ekipi njih dvojice?

Vidi cijeli citat

ne nego ozbiljno govorin da tehnički nije toliko velika razlika koliko se ljudima čini

da se pikseliziraju ka u onim japanskim filmićima, teško bi ponekad bilo odredit koji je koji

Vidi cijeli citat

Nisam rasist, ali nisam ni daltonist. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 22:50

The Phantom je napisao/la:

tonko je napisao/la:

El_Presidente2707 je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Rebić ne gubi balun i ne radi sulude odluke?

ne odbija se od njega balun ka od drvo?

Vidi cijeli citat


Ovo ti je trenutno dosadno doma pa onako malo bacija bezveze kost il zaista usporedjujes nogometno znanje i doprinos ekipi njih dvojice?

Vidi cijeli citat

ne nego ozbiljno govorin da tehnički nije toliko velika razlika koliko se ljudima čini

da se pikseliziraju ka u onim japanskim filmićima, teško bi ponekad bilo odredit koji je koji

Vidi cijeli citat

Nisam rasist, ali nisam ni daltonist. 

Vidi cijeli citat

rebić je wigger

just play fucking football
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.174
25. svibnja 2026. u 22:53

Šta san propustija?

kažu Jure, Mate i Stipe da je Ugo dobar, cita igru?

mora da je tako onda

njiova je ka sveto pismo 🤘🏻

edit: šta sve danas ide u eter krvi ti iznosa

[uredio Kinez-i-olog - 25. svibnja 2026. u 22:55]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.507
25. svibnja 2026. u 22:59

Kinez-i-olog je napisao/la:

Šta san propustija?

kažu Jure, Mate i Stipe da je Ugo dobar, cita igru?

mora da je tako onda

njiova je ka sveto pismo 🤘🏻

edit: šta sve danas ide u eter krvi ti iznosa

Vidi cijeli citat


Jure je dodatno zakucao izjavom da je Garcia isao siljiti onu stvar na "najuspjesnijem igracu" (cak ga je i on prestao zvati najboljim) i da je imao cijelu sezonu da umjesto toga nadje nacin kako uklopiti Livaju u svoj sustav igre (pri cemu nije ponudio ideju kako u igru baziranu na visokom pressingu uklopiti napadaca u cije se vidjenje nogometa ne uklapa trcanje).

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.796
25. svibnja 2026. u 22:59

Jonah je napisao/la:

Arena je napisao/la:

Rebić je odigrao solidno, brojke ima čak bolje od izvedbi na terenu...

Nisam oduševljen, nisam razočaran...Daleko od recimo Almene, ali opet bolji od ostalih krila..

Vidi cijeli citat

Rebic ima 4 gola i 2 asistencije vise od Almene, igraca koji koketira s Dinamom, nema sanse da tu nema nista, da su samo price u pitanju.

Rebiceva placa iz ove sezone je nesto sta bi Hajduk bez problema moga pokrit, ima baren 10 igraca na kojima se moze usparat i koji su vise zasluzili rizanja i raskide. 

A nesto se valjda i trenera pita, a bija mu je standardan.

 

 

Vidi cijeli citat

Napisao sam da ima bolje brojke od izvedbi na terenu, bio je onako solidan, ništa više, ništa manje...Nije sigurno najveći problem Hajduka, imamo hrpu većih, najveća vezni red, ali i slabi bočni igrači...

U nekom boljem i jačem Hajduku bi Rebić bio neko 3.krilo, uža rotacija, Brajko 5.krilo, šira rotacija, nevažan igračić...

Sve više od toga znači slab Hajduk kao i do sad, to je realnost...

Rak rana Hajduka je vezni red, ne samo defenzivna tranzicija, već i ofenziva...

Hugo, Krov, Kalik, Puki i Pajaziti imaju svi zajedno 2 asista ove sezone...

Benacer, Mišić, Zajc i Stojković imaju 23 asistencije

Dantas, Fruk, Gojak i Petrovič 12 asista

[uredio Arena - 25. svibnja 2026. u 23:01]
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.174
25. svibnja 2026. u 23:05

Tobol Kostanay je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Šta san propustija?

kažu Jure, Mate i Stipe da je Ugo dobar, cita igru?

mora da je tako onda

njiova je ka sveto pismo 🤘🏻

edit: šta sve danas ide u eter krvi ti iznosa

Vidi cijeli citat


Jure je dodatno zakucao izjavom da je Garcia isao siljiti onu stvar na "najuspjesnijem igracu" (cak ga je i on prestao zvati najboljim) i da je imao cijelu sezonu da umjesto toga nadje nacin kako uklopiti Livaju u svoj sustav igre (pri cemu nije ponudio ideju kako u igru baziranu na visokom pressingu uklopiti napadaca u cije se vidjenje nogometa ne uklapa trcanje).

Vidi cijeli citat


jema covik prav

idiot ide igrat neki moderan balun

umisto da prilagodi igru onom nepokretnom objektu u ofsajdu

valjda ce treneru doc do glave

i valjda ce mu Graf pomoc u tome tako sta mu aktivira Rakitica za u sredinu, vrati Jozu za na stopera i zamoli Subu da brani još jednu sezonu

 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
25. svibnja 2026. u 23:06

Dubi_bj je napisao/la:

Ja bi se rastao i od Rebića.

Potpuno promjene želim.

Radikalne.

Brajković lijevo dat mu full sezonu..

Rebić ali za 200.000 Max i reć mu da je rotacija a projekt kluba Brajković.

Imao je i on ove sezone neke eskapade kada je nemir unosio sa žutim kartonim i svime.

Radne bi te pare dao Almeni.

 

Vidi cijeli citat

Pala mi je na pamet briljantna ideja. 

Zašto Hajduk naprosto ne pronađe bolje igrače tijekom prijelaznog roka i njima osnaži momčad?

Radikalne promjene ne donose nužno rezultate. 

Koliko god mi je draži Almena, Rebić nam je donio više bodova golovima i asistencijama i tako se pobjeđuje i osvaja trofeje. 

Ako ne možeš pronaći jednako dobrog ili boljeg, onda se ne rješavaš Rebića. 

Da je u vijestima pislao neki dan da je Graf dogovorio Brekala kao prvo pojačanje, rekao bi bravo Grofe, sad možeš pustit Rebića, ali je vrlo upitno što nam je dostupno na tržištu. 

12 kontribucija za gol ima Rebić tako da tražimo igrača koji to može dostaviti ili ga ne mijenjamo. Još jednog Almenu na lijevom krilu je lijepo za gledat, ali to je korak prema pucačkoj sezoni iz doba Gatuza. 

samohajduk.com
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.271
25. svibnja 2026. u 23:10

Da komentiram situaciju oko ugovora, odšteta i sada Rebića..

Dakle, imaš igrača koji igra za recimo 400.000 nečega, nudiš mu 250.000 nečega da se ugovor produži, on traži 350.000. Ne dogovorite se i on ode. Sve ok i sve razumljivo.

Ali, ali, ali.. onda nađeš neko krilo za koje ponudiš 450.000 odštete.. ali klub traži milijun.. na kraju za tog nekog recimo Bambu daš 700.000 i zadovoljan si, a Rebića si izgubio zbog razlike od 100.000 godišnje..

To su relacije koje su očito normalne samo ljudima iz nogometa..

  • Najnovije
  • Najčitanije