HNK Hajduk Split 2026./2027.

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.156
26. svibnja 2026. u 10:02

Neki minimum za nadati se tituli je 20+ bodova po kvartalu u prvenstvu.
S izuzetkom prošle sezone kad je bilo dovoljno imati 17 bodova po kvartalu.

Od kada se igra liga 10 to je zadnjih 13 sezona odigrana su 52 kvartala a mi smo uzeli 20+ bodova u samo 6 kvartala.

Sezona 16/17 Q4  22 boda

Sezona 17/18 Q3 20 bodova

Sezona 18/19 Q3 20 bodova

Sezona 21/22 Q4 20 bodova

Sezona 23/24 Q1 21 bod

Sezona 24/25 Q1 21 bod 

Promjenilo se 29 trenera što je otprilike 2 trenera po sezoni.

[uredio MKND - 26. svibnja 2026. u 10:09]
"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Obični d0d0
Obični d0d0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 2.039
26. svibnja 2026. u 10:05

Dugarry u skoku je napisao/la:

Rebiću neće biti ponuđen novi ugovor! 

Eventualno na kraju priprema ukoliko propadne dolazak niskobudžetne Grafove zvijeri.

Novi SD ima neke svoje profile u planu.

Čista logika.

 

Vidi cijeli citat

Nadam se da nisu toliko glupi za ovakav pristup. Ili ga zadrži odmah i dogovori sve unaprijed tako da i on i trener znaju na čemu su i stignu se pripremiti ili mu se zahvali. Sve između ne čini dobro ni klubu ni igraču. 

Kamp > Stadion 🔴🔵
mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
26. svibnja 2026. u 10:09

Hajdukovac27 je napisao/la:

I da, moja dva baš "zicera" od pojačanja od kojih sam najviše ocekivao Marešić, i Ivušić.

Oba za sad teški podbacaj.

Od Marešića sam stvarno puno ocekivao, tj više od ovog što je dao. (trenerova želja, pozna ligu) al nije to to zasad.

Ivušić došao, primio par pacerskig golova i ozljedio se.

Nadam se da ce se i jedan i drugi "probudit" nakon ljetnih priprema i kad se kadar malo osvježi.

 

Vidi cijeli citat


Poznavanje lige i trenerova želja mi nisu neki jaki argumenti za očekivati puno, a mane koje ima nemaju veze s buđenjem, imao ih je u Istri i imat će ih u Hajduku i bilo gdje. Je li to dosta za neke ozbiljne ambicije, nije, ali još gore je što od dolaska djeluje kao naš najbolji stoper, čak i ako gledamo samo obrambeni dio igre. Ivušića nisam gledao na Cipru, nekako imam osjećaj da nije ni došao zdrav. 

Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 519
26. svibnja 2026. u 10:13

Dugarry u skoku je napisao/la:

Rebiću neće biti ponuđen novi ugovor! 

Eventualno na kraju priprema ukoliko propadne dolazak niskobudžetne Grafove zvijeri.

Novi SD ima neke svoje profile u planu.

Čista logika.

 

Vidi cijeli citat


tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 10:14

Jonah je napisao/la:

Vidi cijeli citat

nebi ni bilić bia loša šestica...

 
[uredio tonko - 26. svibnja 2026. u 10:14]
just play fucking football
mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
26. svibnja 2026. u 10:17

Možemo li dovesti boljeg od Rebića za novac koji traži? Možemo.

Hoćemo li dovesti boljega? Nema šanse. 

Samo ne želim da se Garcia igra SD, komunikacija svakako, ali ako mu pustimo bit ćemo Istra 2.0 ili Istra 3.0, ne po kvaliteti nego isti igrači s toliko većim troškovima(plaća, odšteta). U konkretnom slučaju, slobodni Rebić > Rozić uz odštetu. 

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
26. svibnja 2026. u 10:19

Dugarry u skoku je napisao/la:

Rebiću neće biti ponuđen novi ugovor! 

Eventualno na kraju priprema ukoliko propadne dolazak niskobudžetne Grafove zvijeri.

Novi SD ima neke svoje profile u planu.

Čista logika.

 

Vidi cijeli citat


Ja sam čuo neke ptice koje cvrkuću da hoće. 

Realno pitanje je hoće li nas 200 tisuća eura uništiti?

Ako, ajmo reći, ljudi smatraju da Rebić može ostati ako će pristati na smanjenje na jedno 250-300 tisuća, jel vrijedno za tih dodatnih 200 tisuća eura što mu se ne želi dati na 1 godinu da se igramo s budućnosti kluba?

Rebiću ističe ugovor 30.06., nama je prva europska utakmica 09.07. Igrači imaju odmor do 15.06., znači imaju ravno 20 dana za pripremu te utakmice. Garcia nije uspio pripremiti momčad ni za utakmicu protiv Dinamo Cityja, kamoli za Ziru. 

Jel vrijedno toga odreči se Ante i onda dovesti neko novo ime držati fige u džepu "nadamo se da ovaj novi neće biti flop"? Imaš igrača koji poznaje sustav, jučer proglašen među najboljim igračima lige i iskoristiv je na sve tri pozicije u napadu. Ako se recimo Šego ozljeti na pripremama, manje ćeš morati odstupati od igre ako staviš Rebića u napad nego Livaju. 

Meni je produljenje Rebiću no-brainer, neovisno o tome tko dolazi. 

[uredio majing - 26. svibnja 2026. u 10:19]
samohajduk.com
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
26. svibnja 2026. u 10:23

majing je napisao/la:

https://samohajduk.com/2026/05/26/statistika-sezone-momcadi-2025-26/

Usporedba Hajduka i drugih HNL momčadi

Vidi cijeli citat

Prvi po velikim prilikama, prvi po promašenim velikim prilikama i prvi po pogođenim okvirima gola.

Zaključak hajdučije: potrat trenera 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
26. svibnja 2026. u 10:27

mk10 je napisao/la:

U konkretnom slučaju, slobodni Rebić > Rozić uz odštetu. 

Vidi cijeli citat

ovo je upravo zanimljivo, teoretski govoreći da moramo birat između njih bez odštete, ne vidim argument zašto bi birali Rebića osim nekog faktora "iskustva" i profesionalizma

al ako ćemo gledat učinak (šta je najveći argument za rebića), Rozić je pod garcijom ima 7 golova u polusezoni, bia je znatno jeftiniji, i ima znatno veći prodajni potencijal

da se razumimo, nisan za igrača poput rozića čak ni besplatno, al kad bi bira...

 
just play fucking football
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
26. svibnja 2026. u 10:29

Dugarry u skoku je napisao/la:

Rebiću neće biti ponuđen novi ugovor! 

Eventualno na kraju priprema ukoliko propadne dolazak niskobudžetne Grafove zvijeri.

Novi SD ima neke svoje profile u planu.

Čista logika.

 

Vidi cijeli citat

dobije slobodne papire i onda se nadamo da ga nitko ne potpiše? i opet dođe kao igrač koji nije prošao pripreme. 


  • Najnovije
  • Najčitanije