Dugarry u skoku je napisao/la:
Rebiću neće biti ponuđen novi ugovor!
Eventualno na kraju priprema ukoliko propadne dolazak niskobudžetne Grafove zvijeri.
Novi SD ima neke svoje profile u planu.
Čista logika.
Vidi cijeli citat
Ja sam čuo neke ptice koje cvrkuću da hoće.
Realno pitanje je hoće li nas 200 tisuća eura uništiti?
Ako, ajmo reći, ljudi smatraju da Rebić može ostati ako će pristati na smanjenje na jedno 250-300 tisuća, jel vrijedno za tih dodatnih 200 tisuća eura što mu se ne želi dati na 1 godinu da se igramo s budućnosti kluba?
Rebiću ističe ugovor 30.06., nama je prva europska utakmica 09.07. Igrači imaju odmor do 15.06., znači imaju ravno 20 dana za pripremu te utakmice. Garcia nije uspio pripremiti momčad ni za utakmicu protiv Dinamo Cityja, kamoli za Ziru.
Jel vrijedno toga odreči se Ante i onda dovesti neko novo ime držati fige u džepu "nadamo se da ovaj novi neće biti flop"? Imaš igrača koji poznaje sustav, jučer proglašen među najboljim igračima lige i iskoristiv je na sve tri pozicije u napadu. Ako se recimo Šego ozljeti na pripremama, manje ćeš morati odstupati od igre ako staviš Rebića u napad nego Livaju.
Meni je produljenje Rebiću no-brainer, neovisno o tome tko dolazi.
[uredio majing - 26. svibnja 2026. u 10:19]