HNK Hajduk Split 2026./2027.

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 360
17. lipnja 2026. u 16:39

PetarKružić je napisao/la:

Razumite da niko nece doc u hajduk u seston misecu. Nemamo kinte, nemamo uvjete, nemamo renome. Ovo je sto imamo, dovest ce graf par polovnjaka na probu i ako ubodemo sa 3, sezona ce se moc nazvat uspjesnon. Odigrat ce se te 4 utakmice europe i onda slijedi duza patnja. Steta je samo sto nam kapetan nije da priliku da startamo sa nule nego cemo ga gledat kako se prenemaze po hnlu za 1.7 mil jos godinu dana. 

Vidi cijeli citat

Pa to je trenutno nasa realnost,tko nam je kriv sto se  ne zelimo pobuniti protiv sekte koja je na vodecoj funkciji,vec je uporno financiramo kupnjom pretplata i obnavljanjem clanstva i sl

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.848
17. lipnja 2026. u 16:41

Jesmo konačno bogati???

MikosGaal
MikosGaal
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2023.
Poruka: 508
17. lipnja 2026. u 16:42

Emotional_touch je napisao/la:

PetarKružić je napisao/la:

Razumite da niko nece doc u hajduk u seston misecu. Nemamo kinte, nemamo uvjete, nemamo renome. Ovo je sto imamo, dovest ce graf par polovnjaka na probu i ako ubodemo sa 3, sezona ce se moc nazvat uspjesnon. Odigrat ce se te 4 utakmice europe i onda slijedi duza patnja. Steta je samo sto nam kapetan nije da priliku da startamo sa nule nego cemo ga gledat kako se prenemaze po hnlu za 1.7 mil jos godinu dana. 

Vidi cijeli citat

Pa to je trenutno nasa realnost,tko nam je kriv sto se  ne zelimo pobuniti protiv sekte koja je na vodecoj funkciji,vec je uporno financiramo kupnjom pretplata i obnavljanjem clanstva i sl

Vidi cijeli citat


Kakve veze ima pretplata sa financiranjem udruge?

ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.924
17. lipnja 2026. u 16:46

Jel imaju neke grupe na koga možemo ići u 3.pretkolu EL kad prođemo Patos ili se to još ne zna? 

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.079
17. lipnja 2026. u 16:49

ŠubiDubi je napisao/la:

Jel imaju neke grupe na koga možemo ići u 3.pretkolu EL kad prođemo Patos ili se to još ne zna? 

Vidi cijeli citat


rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.924
17. lipnja 2026. u 16:54

anetisi je napisao/la:

ŠubiDubi je napisao/la:

Jel imaju neke grupe na koga možemo ići u 3.pretkolu EL kad prođemo Patos ili se to još ne zna? 

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Znači dernemo Žilinu, Pafos i Plzen npr i imamo osigurane makar grupe KL? 

Nije loše.. :)

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.572
17. lipnja 2026. u 16:55

Reset se desio sam po sebi a ne zbog naše nadzorne evolucije.

Kako god okrenuli smijati i sramtit se više nećemo jedino ako nas netko na natovari kao Rijeka na Rujevici a i to je moguće.

Dva protivnika koja će napuniti Poljudu, matchday dakle Bilić piše plus 3-4mil eura što UEFA nagrade što ulaznice.

Za mene je uspjeh bilo što sa ekipom jeftinijom 40-50%.

Govorio sam i ja znam da se ozbiljna ekipa za 7-10mil eura budžeta.

Bio bih veći optimist da je sastav ovakav uz samo samo jedno pojačanje a to je pravi DM.

Silić

Sigur Šarlija Marešić Hrga 

           Dm 

Rokas Krov

Almena Šego Rebić 

Onaj naš prime  sa jeseni mi zvoni u glavi i rekao bih da ćemo proći..ovako... očekujem Hajduk 

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.572
17. lipnja 2026. u 17:32

1950bjelovar je napisao/la:

Jesmo konačno bogati???

Vidi cijeli citat

Bogat nije onaj koji puno ima nego kome malo treba..

Mi smo bogati ljubavlju...

MileWhisky
MileWhisky
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2024.
Poruka: 1.300
17. lipnja 2026. u 17:40

Znači - ko spomene Livaju ide na hlađenje barem tjedan dana ako ne sere po njemu? Htio bih pitati "kapetane" koliko su se plaća oni u svojim firmama odrekli? Ako uopće igdi rade s obzirom da cile dane ode pišu iste pizdarije. 

PS: vratite one koji imaju dojave, makar i lažne, bolje je od vriđanja igrača, trenera, pružala, SD, uprave, modela...

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.186
17. lipnja 2026. u 17:45

Upravo san dobia info iz St

 

Dogovoren je postignut, Ukrajinac ce biti naj sponzor u povijesti bilih. Piric ide za novog PU točka 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
  • Najnovije
  • Najčitanije