Mene u svemu ovome zanima padobran, ali ne ovaj u kvalifikacijama.. nego financijski.
Ako imaš velike sponzore, onda i troškove i plaće digneš na neki nivo. Recimo da se navikneš da ti sponzori daju 15M godišnje, to je super, ali kod Hajduka to može biti problem.
Ako nitko ne misli na padobran, onda će kod promjene svega i svačega (što je kod nas često) i kod isteka sponzorskog ugovora, ostati ugovori igračima na više godina koje nećeš moći servisirati već u prvoj godini..
U nekoj pametnoj strategiji bi se novac uložio u Akademiju i u kamp, a troškovi prve momčadi povećavali planski. Ali kod nas će vjerojatno sve ići na instant pojačanja, a lako moguće da će se odmah trošiti i novci koji tek trebaju doći.. samo kažem.
[uredio Torca Kvarner - 17. lipnja 2026. u 19:29]