HNK Hajduk Split 2026./2027.

MMST
MMST
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 166
17. lipnja 2026. u 21:10

Onaj mislio okvirno za dva dana a mi cekamo ko debili 

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.657
17. lipnja 2026. u 21:19

a što ako, pazi sad, ovi više zuje nego meda daju?

Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
17. lipnja 2026. u 21:21

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.372
17. lipnja 2026. u 21:33

Jameson je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

A mislin potiraju li sad opet SD-a i trenera 3 dana prije početka sezone onda neka ne ulažu ništa, pun mi je kurac takvih poteza. 

Vidi cijeli citat


nadan se da se zajebavaš jer ovo je malo.extremniji primjer paranoje 😁

Vidi cijeli citat

Pa evo dosta takvih informacija dolazi do mene od relevantnih ljudi

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.117
17. lipnja 2026. u 21:34

Gimli91 je napisao/la:

oće ovo bit tema na sjednici NH o tome? ili će kao dobri poznati sjevernokorejci dovest članove na gotov čin, a članovi neka odrade dobru ulogu pitara na balkonu?

meni se u cijeloj ovoj priči ne sviđa netransparentnost, nego će sve bit gotovo, servirano, htio ti kao član ili ne, zanimalo te kao člana kluba ili ne,  bio kao navijač pobornik ovoga ili ne. 

Sve ovo pokazuje samo koja smo mi u suštini farsa od socios modela, već jako dugo.

 

Vidi cijeli citat
najbolje da za 20€ clanarine imas pravo petljat se u upravljanje klubom, a sponzori za 10 mil nemaju

oce clanovi glasat i koga cemo dovest i koga cemo prodat

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.108
17. lipnja 2026. u 21:42

Naš WhiteBIT. A i vrijeme je da zapušu neki novi vjetrovi.

Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.674
17. lipnja 2026. u 21:43

horog DP je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

A mislin potiraju li sad opet SD-a i trenera 3 dana prije početka sezone onda neka ne ulažu ništa, pun mi je kurac takvih poteza. 

Vidi cijeli citat


nadan se da se zajebavaš jer ovo je malo.extremniji primjer paranoje 😁

Vidi cijeli citat

Pa evo dosta takvih informacija dolazi do mene od relevantnih ljudi

Vidi cijeli citat

Valjda će onda dat Markanu odriješene ruke da si izabere nekog po volji. Nadam se da će Noskov poslušat naše eminentne stručnjake i sist s ćaćom dogovorit plan za napad na sve titule ikad.

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
17. lipnja 2026. u 21:49

horog DP je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

A mislin potiraju li sad opet SD-a i trenera 3 dana prije početka sezone onda neka ne ulažu ništa, pun mi je kurac takvih poteza. 

Vidi cijeli citat


nadan se da se zajebavaš jer ovo je malo.extremniji primjer paranoje 😁

Vidi cijeli citat

Pa evo dosta takvih informacija dolazi do mene od relevantnih ljudi

Vidi cijeli citat


nzm koji su ti relevantni al evo ja ću otic korak dalje pa ću rec da ništa od toga 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
gorky16
gorky16
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2021.
Poruka: 3.148
17. lipnja 2026. u 21:50

Ma nema druge  Livaji ugovor do 2035, vratit Rebića, Eleza, Lakta, vratit Vučevića za SD-a, stavit Miću za trenera...i otvorit pušionu ....

Zona sumraka

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.372
17. lipnja 2026. u 21:54

Hajduk je jednim potezom jako blizu toga da raskinem emocionalnu suradnju s njim.

kako se ovo klupko sve vise odmotava tako je sve gore sta se dogada. Za mene bi bankrot bila 100 puta bolja opcija od toga sto nam se sprema ulaskom ljudi u klub. Mene kao stanovnika grada Splita koji je vecinski vlasnik i dugogodisnji clan udruge a kojom nisam ove godine produzio vjernost iz drugih razloga uzasava opcija ljudi koji dolaze uz klub.

Ako se ovo ostvari do kraja kako price idu molio bi navijace Rijeke, Dinama i ostalih klubova kojima smo solili pamet i moralizirali godinama da se na ovoj temi poseru po svima nama i da im ne odgovaramo jer to ce bit jedan mali minimum samopostovanja koji cemo moc zadrzat. 

osim toga sape politike koje ce Hajduk koristit kao promociju na osnovu svega sto dolazi i naravno za poslovne partnere gospodina Pirica u inozemstvu i u tuzemstvu je na jako dobrom tragu jednog kluba iz susjedne drzave.
takoder zanimljivo je pratiti jos neke stvari koje pomazu da se ovo postepeno ostvaruje kroz jedan proces. 
Da ovo moje misljenje nebi se uzelo iz sfere zadrtog modelasa, apsolutno ne. Ovo misljenje je iz stava osobe koja smatra da su identitet, klub i povjest njegova ispred kriminalne organizacije koja zeli puno vise od sponzorstva. 

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
  • Najnovije
  • Najčitanije