Jameson je napisao/la:
Hajduk im.je ulaznica za nešto. Za šta, tek ćemo vidit ili možda nećemo i možda sve ostane na interesu.
Hajduk nije ni Barca ni Juve niti je Hnl primera ili seria A..
Veliko sponzorstvo kao u Barci ili Juveu nije realno osim ako ovi zbilja namjeravaju ulagati u infrastrukturu, akademiju dodatno ..
Ime na dresu, stadionu .... teško da može koštati puno jer to onda na ovom tržištu poteže neka nova pitanja koja su pod ingerencijom Uefe i FFPa. Ne može isto koštati reklama.na dresu Hajduka ili bilo kojeg kluba u HNL u i npr Barce.
Pavasovic je reka da je to proces od par miseci. Čisto sponzorstvo se potpiše kroz 2 sata a ne 2 miseca. Postavlja se pitanje šta je zapravo ulaznica? Piricev direktan ulazak u klub ili Nosonja vidi neku dodatnu priliku preko Hajduka na našem tržištu..
Treća opcija je čisto sponzorstvo bez ikakvih uvjeta od nekih cc milijun po sezoni, sasvim dovoljno da bude na prsima igrača .
kako ne moze? Osijek je puno vide naplaciva od hajduka. Naravno s poslovne strane nema smisla, ali ako npr triba na dobit dat porez, vise se isplati potrosit ga, sakrit, oprat