HNK Hajduk Split 2026./2027.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.174
18. lipnja 2026. u 00:22

Strpimo se bar još sutra pa ćemo račun izravnati 😉

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.174
18. lipnja 2026. u 00:23

Kale9 je napisao/la:

Kolegi Lacialu (ako navija i za Lacio) zelim da ih Rino vodi jos dugo i da Roma bude prvak 🤪 

A i ja budala se ponado da ce eto danas objavit i to po takvim uvjetima. A sta drugo preostaje nego nadat se da ce sutra bit nesto pozitivno.

 

Vidi cijeli citat

Nego što, solo la Lazio i velika #11 Alen Bokšić

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.247
18. lipnja 2026. u 00:30

LazialZD je napisao/la:

Strpimo se bar još sutra pa ćemo račun izravnati 😉

Vidi cijeli citat

Jel ostaje SD i trener?

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.143
18. lipnja 2026. u 00:49

ja bi reka da se iskreno nadam da ce se realizirat ova whitebit prica (na bilo koji nacin)

ne jer mislim da se radi o sposobnim ljudima (nemam pojma jesu li ili nisu)

nego jer bi to bija znak 

da se ovaj sjebani bolesnik prikljucen na aparate (klub) bar pokusava izlicit

tocnije, da je dežurstvo zadruge, koja je proglasila komu i zakljucala odjel, završilo

nekakva nada da ce neko nekad (ako ne ovi onda neki iduci) ovog pacijenta pribacit iz kreveta u kolica

pa mozda jednog dana opet prohoda

za razliku od zadruge koja ga je vezala za krevet i bacila kljuc

 

[uredio Kinez-i-olog - 18. lipnja 2026. u 00:50]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Gotti
Gotti
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.03.2021.
Poruka: 969
18. lipnja 2026. u 00:57

Jameson je napisao/la:

Hajduk im.je ulaznica za nešto. Za šta, tek ćemo vidit ili možda nećemo i možda sve ostane na interesu.

Hajduk nije ni Barca ni Juve niti je Hnl primera ili seria A..

Veliko sponzorstvo kao u Barci ili Juveu nije realno osim ako ovi zbilja namjeravaju ulagati u infrastrukturu, akademiju dodatno .. 

Ime na dresu, stadionu .... teško da može koštati puno jer to onda na ovom tržištu  poteže neka nova pitanja koja su pod ingerencijom Uefe i FFPa. Ne može isto koštati reklama.na dresu Hajduka ili bilo kojeg kluba u HNL u i npr Barce.

Pavasovic je reka da je to proces od par miseci. Čisto sponzorstvo se potpiše kroz 2 sata a ne 2 miseca. Postavlja se pitanje šta je zapravo ulaznica? Piricev direktan ulazak u klub ili Nosonja vidi neku dodatnu priliku preko Hajduka na našem tržištu.. 

Treća opcija je čisto sponzorstvo bez ikakvih uvjeta od nekih cc milijun po sezoni, sasvim dovoljno da bude na prsima igrača .

Vidi cijeli citat

kako ne moze? Osijek je puno vide naplaciva od hajduka. Naravno s poslovne strane nema smisla, ali ako npr triba na dobit dat porez, vise se isplati potrosit ga, sakrit, oprat

Franjo
Franjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.09.2009.
Poruka: 2.185
18. lipnja 2026. u 01:18

Moral i nogomet, ideali...jesu to oni ideali kad manjinski vlasnik pjeva da je život kockanje, kurve i tučnjave ili kad nam u Upravnom odboru sjedi čovjek koji brani najgore kriminalce u državi, ili kad klub isključi komentare na društvenim mrežama...Ideale tražite nedjeljom u Crkvi, a ne na nogometnom terenu.

 

spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.822
18. lipnja 2026. u 02:12

Koliko vidim, ne gine nam kolektivno rezanje pretplata i članskih. Jedni će to to napravit ako Pirić i Nosov uđu u klub, a drugi ako sve ostane kako je sad.

Hajduk. Ko ga ne bi volio.

[uredio spilice - 18. lipnja 2026. u 02:17]
Jastog = nepismeno zlo
Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 283
18. lipnja 2026. u 02:37

Ja znam 10 ljudi,, zagrizenih zadrugara od prvog dana. Danas vise niko od njih nije clan. To puno govori o zadruzi. 

#zadrugari_OUT

Nek se zavijore bandire od svile
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 796
18. lipnja 2026. u 03:47

Torca Kvarner je napisao/la:

Što se insajderskih tiče, nije mi problem kad neki dugogodišnji forumaš prenese što se priča, ili neki info koji je dobio. Pogotovo kad je to ovako rijetko kao Lazial. Uostalom, malo događanja na forumu dobro dođe!

Druga je stvar kad nickovi registrirani u zadnjih mjesec dana bacaju bombe koje veze s vezom nemaju.

Vidi cijeli citat


Nije mi ni to problem,koristim svoj mozak za zaključivanje jeli nesto tocno,ne trebaju me stititi moderatori

Kad neki nick za kojeg nikad nisam cuo nesto tako napise ni na sekundu mu nevjerujem,briga me hoce li ga banirat ili nece,njihova stvar, kad neki normalan lik kao Lazial napise  nesto vjerujem da je njemu to netko rekao i moglo bi biti tocno, kad npr Bozinovic nesto reče nevjerujem mu ništa...

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.103
18. lipnja 2026. u 05:53

Gotti je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Hajduk im.je ulaznica za nešto. Za šta, tek ćemo vidit ili možda nećemo i možda sve ostane na interesu.

Hajduk nije ni Barca ni Juve niti je Hnl primera ili seria A..

Veliko sponzorstvo kao u Barci ili Juveu nije realno osim ako ovi zbilja namjeravaju ulagati u infrastrukturu, akademiju dodatno .. 

Ime na dresu, stadionu .... teško da može koštati puno jer to onda na ovom tržištu  poteže neka nova pitanja koja su pod ingerencijom Uefe i FFPa. Ne može isto koštati reklama.na dresu Hajduka ili bilo kojeg kluba u HNL u i npr Barce.

Pavasovic je reka da je to proces od par miseci. Čisto sponzorstvo se potpiše kroz 2 sata a ne 2 miseca. Postavlja se pitanje šta je zapravo ulaznica? Piricev direktan ulazak u klub ili Nosonja vidi neku dodatnu priliku preko Hajduka na našem tržištu.. 

Treća opcija je čisto sponzorstvo bez ikakvih uvjeta od nekih cc milijun po sezoni, sasvim dovoljno da bude na prsima igrača .

Vidi cijeli citat

kako ne moze? Osijek je puno vide naplaciva od hajduka. Naravno s poslovne strane nema smisla, ali ako npr triba na dobit dat porez, vise se isplati potrosit ga, sakrit, oprat

Vidi cijeli citat


Osijek je privatno vlasništvo u koje su uloženi milijuni u infrastrukturu. To je lipa podloga "za pumpanje sredstava ". 

 

[uredio Jameson - 18. lipnja 2026. u 06:03]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije