HNK Hajduk Split 2026./2027.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.608
26. svibnja 2026. u 14:35

Makoto Nagano je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Ko će to doć trenirat ekipu u 4. ligi?

Vidi cijeli citat


Bacis malo oko na trećeligaše, losije drugoligaše, mladi trener koji pokusava igrat neku igru. Placu mozes dati jaču nego bilo koji drugi klub. Ta pozcija bi kao i trebala biti neka razvojna za samog trenera, jer klub i trenere stvara. Netko sa pedigreom da jednog dana moze voditi i prvu ekipu.

Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš?

Kakav razvoj u jebenoj 4. ligi? Jesi ti ikad pogleda ijednu utakmicu te 4. lige?

O nikakvon razvoju nema smisla govorit prije drugog ranga. B ekipa je apsolutno nepotrebna i neisplativa u 3. i 4. rangu, a upitno je je li i u drugom.

Priča se o rezanju apsolutno svega, a ti bi tu dava jače plaće i privlačia kadar u 4. ligu? 

Koji to trener koji je potencijal i koji možebitno sebe vidi na klupi prve ekipe će doć u, opet ponavljan, 4. ligu?

Na koliko razina je ovaj post delulu to je čudo.

Vidi cijeli citat


Smiri doživljaj momak, prva stvar,

Druga stvar, gledao sam utakmice, dobrih utakmica, loših utakmica. A i neces vječno ostati u 4. ligi. 

Treca stvar. Jače plaće? To je usporedba sa ostalim klubovima treće i losije druge lige. Al ti nemas dovoljno razvijene možđane da povezes to, razumis? Takoder neki junioir 2, kadeti 2 bi valjda trebali prestati s radom i formirati se u toj B momcadi. 

Četvrta stvar, eto ti znas sta je isplativo, a sta nije. 

 

 

 

Adriano10
Adriano10
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2025.
Poruka: 567
26. svibnja 2026. u 14:36

Subito je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

I.Bilić

"Hari je bio naš izbor ali odluka nije bila lagana jer smo razmatrali preko 20 opcija. 

Želimo Hariju puno sreće ,radi se o iznimno talentiranom treneru koji sa svojim iskustvom zasigurno može pomoći mladim uzrastima u jednom od najosjetljivijih stepenica u karijeri ".

Vidi cijeli citat

Zašto to SD nije rekao? Zašto se Bilić bavi sportskom politikom

Vidi cijeli citat

ako je bilo 20 opcija, nema veze ko objavljuje. đejmi inace takve stvari sazna prije novinara.

Vidi cijeli citat


bilo je s Vukasom jos 10 tak opcija ali oni to vole malo preuveličat

Vidi cijeli citat

Znači ovako iz glave: Vukas, Vulić, Pudar, Karoglan, Jure Ivanković, Sabljić, Gudelj....

Vidi cijeli citat


ovo kad izostaviš Vladu najradije bi posla pp Ianu da te deaktivira

Vidi cijeli citat

On je glava za veću ulogu 😁

Vidi cijeli citat


Vlado Balić za sportskog direktora Hajduka B.. pa kad potraju Grafa najesen, dolazi njegovih 5 minuta u velikom Hajduku..

pa će moć produljit Livaji ugovor do 41. godine.. kad može Modrić toliko igrat, može i Ćaća

Vidi cijeli citat

Ti se zaje...š, ali kvota na Balića je 1,55

15 godina. Nismo prvaci, nismo u Europi, kampa nema, dug isti.
Makoto Nagano
Makoto Nagano
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2025.
Poruka: 209
26. svibnja 2026. u 14:44

MikosGaal je napisao/la:

tonko je napisao/la:

MikosGaal je napisao/la:

Omake je napisao/la:

Pa baš u ovoj ligi u kojoj će igrat i ima dosta mladi trenera. Tomo Bušić npr bi mi bio izbor prije Vukasa. Čak imaš i trenere koji su bliže 30oj nego 40 godini. 

Vidi cijeli citat

On i Jozinović vode Goška ili Vala neznam točno, ambiciozni su, ulažu u znanje i imaju neko iskustvo igranja, slažem se apsolutno s tobom

Vidi cijeli citat

jeben ti šta ću sve čitat danas

ambiciozni jozinović...

Vidi cijeli citat

Pretpostavit cu da ste kućni prijatelji, znaš ga osobno jel da?

Vidi cijeli citat

Kolega niste se dobro pripremili.

Kako ne razumijete, ako imate ime poput Tomislav, Ante, Ivan, Marko i slično, a prezime vam završava na -ić, onda je posve jasno da ste potpuni debil koji nema pojma i ne ulaže u sebe.

Spremite to za idući put, nemojte slučajno zaboravit.

[uredio Makoto Nagano - 26. svibnja 2026. u 14:51]
Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 407
26. svibnja 2026. u 14:46

budale stavile vukasa da trenira djecu, a milovic u niskom skipu ceka na promaknuce

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 354
26. svibnja 2026. u 14:47

Jbt sere se po Jozinoviću samo zato sto je  Jozinović.

[uredio CoccoBill - 26. svibnja 2026. u 14:49]
haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 523
26. svibnja 2026. u 14:50

ako je stvarno plan da će igrat neki kadeti i druga momčad juniora pojačana s par ocvalih onda je 4. rang ok

takvi bi bili nemilice gaženi u 1. hnl

Makoto Nagano
Makoto Nagano
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.07.2025.
Poruka: 209
26. svibnja 2026. u 14:51

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Ko će to doć trenirat ekipu u 4. ligi?

Vidi cijeli citat


Bacis malo oko na trećeligaše, losije drugoligaše, mladi trener koji pokusava igrat neku igru. Placu mozes dati jaču nego bilo koji drugi klub. Ta pozcija bi kao i trebala biti neka razvojna za samog trenera, jer klub i trenere stvara. Netko sa pedigreom da jednog dana moze voditi i prvu ekipu.

Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš?

Kakav razvoj u jebenoj 4. ligi? Jesi ti ikad pogleda ijednu utakmicu te 4. lige?

O nikakvon razvoju nema smisla govorit prije drugog ranga. B ekipa je apsolutno nepotrebna i neisplativa u 3. i 4. rangu, a upitno je je li i u drugom.

Priča se o rezanju apsolutno svega, a ti bi tu dava jače plaće i privlačia kadar u 4. ligu? 

Koji to trener koji je potencijal i koji možebitno sebe vidi na klupi prve ekipe će doć u, opet ponavljan, 4. ligu?

Na koliko razina je ovaj post delulu to je čudo.

Vidi cijeli citat


Smiri doživljaj momak, prva stvar,

Druga stvar, gledao sam utakmice, dobrih utakmica, loših utakmica. A i neces vječno ostati u 4. ligi. 

Treca stvar. Jače plaće? To je usporedba sa ostalim klubovima treće i losije druge lige. Al ti nemas dovoljno razvijene možđane da povezes to, razumis? Takoder neki junioir 2, kadeti 2 bi valjda trebali prestati s radom i formirati se u toj B momcadi. 

Četvrta stvar, eto ti znas sta je isplativo, a sta nije. 

Vidi cijeli citat

Nabrojis mi ko fol četiri stvari, a ništa nisi reka.

Pa upravo u tome i je poanta da nećeš istat vječno u četvrtoj nit ce Hari bit vječno trener. Valjda triba opet ponovit da je to 4. liga i da tu nema nikakvog razvoja i da se samo triba progurat do drugog ranga a onda razmišljat o nečemu. Pa je tako svejedno ko je trener.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.608
26. svibnja 2026. u 14:53

Makoto Nagano je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Makoto Nagano je napisao/la:

Ko će to doć trenirat ekipu u 4. ligi?

Vidi cijeli citat


Bacis malo oko na trećeligaše, losije drugoligaše, mladi trener koji pokusava igrat neku igru. Placu mozes dati jaču nego bilo koji drugi klub. Ta pozcija bi kao i trebala biti neka razvojna za samog trenera, jer klub i trenere stvara. Netko sa pedigreom da jednog dana moze voditi i prvu ekipu.

Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš?

Kakav razvoj u jebenoj 4. ligi? Jesi ti ikad pogleda ijednu utakmicu te 4. lige?

O nikakvon razvoju nema smisla govorit prije drugog ranga. B ekipa je apsolutno nepotrebna i neisplativa u 3. i 4. rangu, a upitno je je li i u drugom.

Priča se o rezanju apsolutno svega, a ti bi tu dava jače plaće i privlačia kadar u 4. ligu? 

Koji to trener koji je potencijal i koji možebitno sebe vidi na klupi prve ekipe će doć u, opet ponavljan, 4. ligu?

Na koliko razina je ovaj post delulu to je čudo.

Vidi cijeli citat


Smiri doživljaj momak, prva stvar,

Druga stvar, gledao sam utakmice, dobrih utakmica, loših utakmica. A i neces vječno ostati u 4. ligi. 

Treca stvar. Jače plaće? To je usporedba sa ostalim klubovima treće i losije druge lige. Al ti nemas dovoljno razvijene možđane da povezes to, razumis? Takoder neki junioir 2, kadeti 2 bi valjda trebali prestati s radom i formirati se u toj B momcadi. 

Četvrta stvar, eto ti znas sta je isplativo, a sta nije. 

Vidi cijeli citat

Nabrojis mi ko fol četiri stvari, a ništa nisi reka.

Pa upravo u tome i je poanta da nećeš istat vječno u četvrtoj nit ce Hari bit vječno trener. Valjda triba opet ponovit da je to 4. liga i da tu nema nikakvog razvoja i da se samo triba progurat do drugog ranga a onda razmišljat o nečemu. Pa je tako svejedno ko je trener.

Vidi cijeli citat


Takvo kadroviranje i donošenje odluka nas je i dovelo do ovoga danas. 

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.949
26. svibnja 2026. u 14:56

Ne razumijem uopce tko ce igrat za ovu B ekipu?

Najbolji juniori ce ic u senire, drugi najbolji red će ic na posudbe, tek neki treci najbolji juniori i najbolji kadeti ce igrat za tu B ekipu?

Nema apsolutno nikakvog smisla igrat taj rang, bar moje mišljenje tko god bio trener.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
26. svibnja 2026. u 14:57

tempo pisanja pada, i to rapidno

čak ni "dirty hari" ne može dignit dovoljno prašine

dok ne izvučemo ribare i ne ispadnemo od njih, tema će biti kamilica

prvaci 34/35
  • Najnovije
  • Najčitanije