HNK Hajduk Split 2026./2027.

Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 425
danas u 18:35

Bez ove priče iz WW2 ni gospodinu Očašiću ne bi palo na pamet da Hajduk zove najvećim hrvatskim klubom. Ali lako za Hajduk, didovi se u grobovima okreću zbog unuka. 

 

mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.890
danas u 18:35

Klub je jednako partizanski koliko i orjunaski i udbaski, zasto selektivno birati pojedini dio povijesti jer su Partizani usli selo vaseg djeda prije nego Ustase? 

Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.632
danas u 18:49

Idem po pive kad se vratim svaki koji nakon ovog nastavi o komunjarama,udbama,ustašama i svemu ostalome sta ne prilici temi koja se zove HNK Hajduk Split 2026./2027. ide na ban od 14 dana

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.689
danas u 19:03

Pošto ima mnogo onih koji ne znaju čitati, podsjetnik: ime teme je Hajduk 2026./2027.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 19:14

Gordan13 je napisao/la:

Opa šta je ovo čelnici Našeg Hajduka idu na podkast iza pjace zakazano 24.6 u 17 sati 

Vidi cijeli citat


slikovito:

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
gorky16
gorky16
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2021.
Poruka: 3.148
danas u 19:15

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 113
danas u 19:16

Kinez-i-olog je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

Opa šta je ovo čelnici Našeg Hajduka idu na podkast iza pjace zakazano 24.6 u 17 sati 

Vidi cijeli citat


slikovito:

Vidi cijeli citat


Morat će kanader dizat u zrak koliko će ih oprat s pitanjima 

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.152
danas u 19:17

FraneZeravica je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

Opa šta je ovo čelnici Našeg Hajduka idu na podkast iza pjace zakazano 24.6 u 17 sati 

Vidi cijeli citat


slikovito:

Vidi cijeli citat


Morat će kanader dizat u zrak koliko će ih oprat s pitanjima 

Vidi cijeli citat


nazalost nece

ka sta nisu ni Bilica

 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.567
danas u 19:17

gorky16 je napisao/la:

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

Vidi cijeli citat

Hajduk odmah demantirao..

Ali svejedno više smo jednadžba sa mnogo nepoznanica nego brojevima 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 514
danas u 19:23

gorky16 je napisao/la:

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

Vidi cijeli citat

klasični manipulatorski ološ otkad je prika otiša s funcije sd-a, ne nismo sigurno informirali Huga. 

koji bijedni jadnik

Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije