Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!! M.Livaja - dok god igram iz ljubavi ,ne opterećujem se.Nikad mi novac nije bia na prvom mistu, igram iz ljubavi !

Ako trener uspije prvih 20 minuta danas, rastegnut na barem 80, onda je to to.

U slucaju takve igre, nebitno je gdje tko stoji. Ne igra nam ulogu ni formacija. Onda meljemo. Zasto smo stali?

Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 1.671
15. travnja 2022. u 23:57

Vinnie Jones je napisao/la:

Hajduk ako ne igra obranu ko atletico, a napad ko city i ne utrpa bar 3-4 gola ne valja nista i triba sve potrat!

Nije to, svatko bi potpisao bilo kakvu pobjedu prije utakmice, ali problem je u tome što ne realiziraju prilike i dovode se u neugodne situacije da se strahuje pred kraj utakmice od neke greške. Recimo ona ruka u napadu igrača Gorice, da nije bilo ruke, dojma sam da je mogao biti penal Melnjaka jer je glavom ušao neoprezno u igrača.

Hajduk bi trebao imati tu sposobnost da s kadrom u 60 minuta riješi utakmicu, a ako ne tada, onda kad Gorica se pred kraj više otvori i krene igrati s više rizika.

Nego, jeli zna netko zašto Biuk nije igrao?

samohajduk.com
Pristupio: 14.10.2018.
Poruka: 2.907
16. travnja 2022. u 00:04

Ma dobro ovo danas je kontrolirana igra s obzirom da imamo 3 utakmice u 7-8 dana, sužen kadar u veznoj liniji, puno igrača sa 2 žuta kartona, ali meni je to mirisalo da ćemo pokušat iskontrolirat pa primit gol pred kraj haha

Ja bi i dalje Krovinovića povukao nazad.

Rutinski.

Gorica ništa napravila da bi zaslužila iti bod iz ove utakmice.

Valdas nije kriv šta ne rješavamo čiste situacije ka i kontra Šibenika pa se uvlači nervoza bezveze.

Ali Valdas je kriv zbog stalnih promjena uloga koje zbunjuju i momčad i protivnika i navijače. Nigdi veze.

Vadi Mikanovića pa stavlja Čolinu desno pored živog Lovrencica ????

Ljubičića gura na livo krilo????

Sahiti mu je danas bia desno krilo????

U 10 minuta minja opet uloge pa Čolinu baca livo, Ljubičiča desno a Gerga ubacuje na beka???? Zašto to odma nije napravija????

Očigledno je da su se kartonirani čuvali dok je Gorica naprid izgledalo nemoćno i jedino nešto ozbiljnije je bia let Kalinića.

**Pejin **

To je sudac koji nam je uzea 3 punta u Kranjčevićevoj i Puli.

Katastrofalan sudac sam od sebe ali i prilično upitnog morala!!

I da, previše se sere ovde!!!

Colina je usa umisto Mikanovica jer je bija zagrijan. I onda kad se Lovrenvic zagrija i usa, Colina je otisa u vezni red. To nije prvi put da Colina ulazi u vezni red

Sahiti je igra desno krilo sto je igra vec dosta puta pod Valdason, tj uvik kad se igralo 4231, sto se igralo i danas.

Di bi Ljubicic triba igrati dok je u igri Livaja koji obranu ne igra. Usa je na krilo s iston ulogon koju je ima i Mlakar. Dodatno je triba doniti dozu agresivnosti.

Triba i utakmicu koji put pratiti s vise razumjevanja, pa onda nebi bila nejasna situacija s Colinon i Lovrencicem. A mozda bi i ostale bile jasnije...

Ako si bija na utakmici onda si valjda vidija da su se colina i lovrencic zajedno zagrijavali bar 20 minuta.

I drugo, zašto ne biuk umisto mlakara, a ne ljubicic?

Biuk isto ima dva zuta, da je on usao trojica naprijed bili bi Biuk Livaja Sahiti, svaki s po dva zuta.

podolski10
podolski10
16. travnja 2022. u 00:28

Vec smo na 59 bodova, lani smo imali 60. Europa je osigurana i matematicki. Finale kupa. Jos 6 kola pred nama i u igri smo za sve. U srijedu je nas all in, nema prevelike euforije sto se moze pokazat korisnim s obzirom da uvijek useremo kad smo u euforiji. A stadion ce bit pun i tako i tako. Jos mi mozemo sve poljuljat pobjedom u srijedu.

romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 11.496
16. travnja 2022. u 00:29

napredak bi bija 70 bodova na kraju sezone. pari izgledljivo, 4 pobjede ili 3 pobjede i 2 iksa..

[uredio romeo đerek - 16. travnja 2022. u 00:30]