HNK HAJDUK SPLIT '21./'22.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
08. kolovoza 2021. u 00:44

imamo 2 vezna u ekipi, ostalo nije nivo Hajduka

nadam se da se ozbiljno radi u suprotnom ništa od ovog nogometa dugoročno 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Lazanjur
Lazanjur
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.10.2020.
Poruka: 587
08. kolovoza 2021. u 00:44

Jaira zove buraspor 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.575
08. kolovoza 2021. u 00:44

Baldwin IV je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Guste odgodija smjenu 😂😂😂

Bili na nekom finijen mistu di se nije gledala utakmica al je neko od osoblja na svaki Hajdukov gol pušta "Zbog jedne ljubavi..." 😁

Bravo bijeli, sutra s gušton pogledat snimku

Vidi cijeli citat

Ma guste je dobar, dobro reagirao u drugom poluvremenu i protiv Šibenika, a pogotovo večeras, Mlakar desno top potez. Nije on konjusina tvrdoglava uopće. Šteta šta je klupa nikakva skoro pa beskorisna, ne možeš izuzev napada s klupe uvest nikog a da digne malo impuls ekipi. 

Vidi cijeli citat

Sprdan se ja za Gustu, ovima šta zazivaju smjenu.

A Mlakar je odličan. Nek se nogometni Bogovi ne uvride, u nekim sitnim momentima me podsjeti na Van Nistelrooya-jednostavnost, primi-pucaj ili dodaj. Volin takve špice! 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
08. kolovoza 2021. u 00:47

Lazanjur je napisao/la:

Jaira zove buraspor 

Vidi cijeli citat


Napumpa sam gumu na karijoli, nudim se kao prijevoz uz minimalnu naknadu za trošak puta

 

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.575
08. kolovoza 2021. u 00:48

Maligan82 je napisao/la:

Lazanjur je napisao/la:

Jaira zove buraspor 

Vidi cijeli citat


Napumpa sam gumu na karijoli, nudim se kao prijevoz uz minimalnu naknadu za trošak puta

 

Vidi cijeli citat

Na leđima stari, odnesen ga na leđima ka šerpa alpinistu sa visinskom bolesti

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
08. kolovoza 2021. u 00:51

Reka bi Pampas ...tribaju nam dva vezna još za bit dobra ekipa 🤷‍♀️ to.vidi i moja maća od 6 godina ...a tata bi dodao i trener ćerice jer mu još uvik nevirujem  🙈😅😅

WE ARE BACK BITCHES
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.172
08. kolovoza 2021. u 00:52

Može li ga diamant vozit do turske

pa nek i on ostane tamo

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
08. kolovoza 2021. u 00:54

Baldwin IV je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Guste odgodija smjenu 😂😂😂

Bili na nekom finijen mistu di se nije gledala utakmica al je neko od osoblja na svaki Hajdukov gol pušta "Zbog jedne ljubavi..." 😁

Bravo bijeli, sutra s gušton pogledat snimku

Vidi cijeli citat

Ma guste je dobar, dobro reagirao u drugom poluvremenu i protiv Šibenika, a pogotovo večeras, Mlakar desno top potez. Nije on konjusina tvrdoglava uopće. Šteta šta je klupa nikakva skoro pa beskorisna, ne možeš izuzev napada s klupe uvest nikog a da digne malo impuls ekipi. 

Vidi cijeli citat


Tu si potpuno upravu stvarno su beskorisni ....neznam sto niko čeka nama bi Vuković trebao bit neki back up.

WE ARE BACK BITCHES
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.222
08. kolovoza 2021. u 00:54

Di si naša to za Jaira

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
08. kolovoza 2021. u 00:55

Kinez-i-olog je napisao/la:

Može li ga diamant vozit do turske

pa nek i on ostane tamo

Vidi cijeli citat

Posavec nek im bude vodlja puta 😅

WE ARE BACK BITCHES
  • Najnovije
  • Najčitanije