04. srpnja 2021. u 21:28

Što mislite o strancu kao golmanu?

04. srpnja 2021. u 21:29

The Phantom je napisao/la:

Oćemo se napokon složiti da je naš macan Ljubičić prvi napadač i da mali triba igrat ili ćemo pričekati još koju utakmicu?

Poruka: 7.369

Jens nezadovoljan igrom,lipo je to čut.Potvrdia i prijateljsku na Poljudu.

Kaže da smo igrali ok,kaže da moramo bit bolji jer postoji mnogo stvari di se možemo popraviti.Kreirali smo puno šansih u prvom,ali igra nije bila onakva kakvu je očekivao,tako da ima stvarih koje treba popravit.

Isto tako nije zadovoljan kako smo se rejšavali Arisovog visokog pritiska.

[uredio Mateyto - 04. srpnja 2021. u 21:30]
#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
Prosdo
Prosdo
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2021.
Poruka: 490

Dugarry_glavom je napisao/la:

Sutra bi mogao biti intenzivan dan! Ujutro na poslu naručit kavu i pogledat snimku, pa pričekat objavu prodaje Vuškovića, pa iznenadit se financijskom stranom prodaje Jakoliša, malo se zabrinut neostankom Lovre, pa guštat u iščekivanju objave desnog beka i zadnjeg veznog a možda i novog golmana, a za kraj dana jedan Mindaugasov intervju od 5 minuta. Ja sam spreman. HŽV

Tako bi trebao i pravi navijač

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.

04. srpnja 2021. u 21:44

Ja zadovoljan. Bit će to i bolje. Nama od 50 i neke minute zaigra 6 klinaca + jedan koji se vraća nakon ozljede i dobiju preostali period protiv Arisa 2:0.