HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Nocnamuzika
Nocnamuzika
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 728
07. lipnja 2024. u 17:03

Ne mogu drugo je napisao/la:

kupujen adidas dres a na ledja I. JURIC s brojem 666

Vidi cijeli citat

Ako bude problema sa serverom, nista ne brini, to te ja malo usporavam da budem prvi s tim dresom.

[uredio Nocnamuzika - 07. lipnja 2024. u 17:03]
Nocnamuzika
Nocnamuzika
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 728
07. lipnja 2024. u 17:07

Kinez-i-olog je napisao/la:

Vata me bome euforija

toliko da se cak usudin tvrdit da cemo 100% bit barem 3.

Vidi cijeli citat


A evo me jos vise razveselilo.

Ako izdrzis 5 kola bez kritike, saljem ti bocu dobrog vina.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.556
07. lipnja 2024. u 17:10

ante_spava je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Alain_Delon je napisao/la:

Kakav je Jurićev staff, ima li kojeg Talijana za kondcionog?

Vidi cijeli citat

https://www.transfermarkt.com/torino-fc/mitarbeiter/verein/416

Vidi cijeli citat


nema nikakvog trenera osim kondicionih

Vidi cijeli citat

Ima asistenta i trenera vratara a kondicijski su nam najbitniji

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Nocnamuzika
Nocnamuzika
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 728
07. lipnja 2024. u 17:16

Nadam se necem od Maidena kao uvod prije prve utaknice.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.556
07. lipnja 2024. u 17:17

Nocnamuzika je napisao/la:

Nadam se necem od Maidena kao uvod prije prve utaknice.

Vidi cijeli citat

Seventh son of the seventh son

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
SucidarAmsterdam
SucidarAmsterdam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2023.
Poruka: 1.360
07. lipnja 2024. u 17:18

I da nije uvijek bilo samo hladno i sivo.

GG
Nocnamuzika
Nocnamuzika
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 728
07. lipnja 2024. u 17:19
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.556
07. lipnja 2024. u 17:24

Propadne li stvar sa Jurićem, bit će zajebano😂

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
HS1911
HS1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.03.2024.
Poruka: 511
07. lipnja 2024. u 17:26

Kinez-i-olog je napisao/la:

oce li bit u stožeru mista za Juru, zna li se šta?!

Vidi cijeli citat

Ako ne bude mjesta za njega i stručnjaka za prekide rođu Karoglana ja kidam člansku.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.025
07. lipnja 2024. u 17:27

Bellygunner je napisao/la:

Propadne li stvar sa Jurićem, bit će zajebano😂

Vidi cijeli citat

taman ce izac snimka skupstine pa moremo nastavit u istom tonu....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
  • Najnovije
  • Najčitanije