Jediniklub je napisao/la:
Th1911s je napisao/la:
Čovjek je hladno izjavio da novi sportski direktor nema nikakva prava donosit odluke o treneru. Pa normalno, jer sve odluke pa i tu donosi NO.
Čovjeka do sutra treba smaknut sa ove pozicije, uništit će klub.
Nadam se da će Gattuso progovorit i sasjeć sa istinom, pa i po cijeni otkaza.
Vidi cijeli citat
Kako cujete ono sta vam pase,pa cu onda i ja rec,sta sam ja cuo,a to je da novi sd nema razlog smjenjivati trenera,dok god ovaj odradjiva svoj posa normalno,i to je tako svuda,kad i ako zareda s losom igrom,i losim rezultatima,naravno da ce ga moc smijenit,ne radit dodatne probleme,di ih nema
On ne moze sd-u to reci. Vidi primjer Boto u Os. Smijenio Zekica doveo svog trenera. Tako funkcionira normalni svijet i ovlasti SD-a.