Pristupio: 15.06.2014.
Poruka: 397

Diallo najbolji danas.

Biuk je uzasan.

Belupo pao sa presingom nakon 25-30min i od tada držimo kontrolu i nekakvu igru.

Dajaku loš isto, on i Biuk trebaju van u svakom slučaju.

Obični d0d0
Obični d0d0
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 1.685

Kad vas dijete bude pitalo što to znači izraz više sreće nego pameti lijepo mu pustite ovo poluvrijeme Hajduka.

highlanderSINJ je napisao/la:

Al da Biuk nije ama baš mrve naprid napravio u odnosu od dana kad je iša ća, ja ne mogu virovat. Valjda je to najnedorečeniji igrač ikad.

P.S. Može on, dabogda, dat tri gola danas, ali meni on jednostavno ne miriše na igrača.

Vidi cijeli citat

ma di nije, fizički je još moćniji, zato i je muka dodatna ga gledat u momentu kad triba donit odluku bilo kakvu..on nije da donosi loše odluke, problem je šta uopće ne odluči

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4
highlanderSINJ
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.082

Uh, može li nas ova količina sriće probudit da in metnemo još jednog do poluvremena. AJmo bili, dajte malo života unesite u jbnu utakmicu.

Al Slaven baš nema sriće danas. Bolji si, redaš dobre napade, dva gola ti poništena i onda još zaibješ autogol. Poluvrijeme iz pakla za domaće.