HNK HAJDUK SPLIT 24/25

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.417
24. studenog 2024. u 17:02

Bod je dobar. 
Ali mi je vise dosta da gubis utakmice radi experimenata. 
Meljo je igrač manje na krivoj strani. 
Obrana bez Prpića je K**** 

 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.606
24. studenog 2024. u 17:02

Bod odličan! Kad ih se stislo, odma gol al to premalo radimo. Ovih zadnjih 20 minuti mora bit češće

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Coney
Coney
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2022.
Poruka: 4.405
24. studenog 2024. u 17:02

Na kraju ok, nije los ovaj rezultat. Osijek je dobra momcad, nama pola igraca moralo pod kocnicom igrati zbog kartona.
Sad se potuci s GNK, tu bi me puno manje zadovoljio bod s obzirom da oni nisu u nekoj formi. Mozemo osvojiti tri i treba ici po njih.

[uredio Coney - 24. studenog 2024. u 17:04]
To je trenerov put, ako vam se ne sviđa, vrata su vam tamo
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.606
24. studenog 2024. u 17:02

Bod odličan! Kad ih se stislo, odma gol al to premalo radimo. Ovih zadnjih 20 minuti mora bit češće

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
24. studenog 2024. u 17:02

Mr. Q je napisao/la:

Sad na ovo Hrgovic umjesto Dialla, Raketa umjesto Krova i imas ekipu koja zna igrat nogomet.

Vidi cijeli citat

Trebas za to imat trenera koji zna trenirat

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.737
24. studenog 2024. u 17:03

Osobno nisam zadovoljan. Krenulo se po 0:0, a primio si dva gola, mogao se još koji da nije bilo danas dobrog Lučića. 

Taktika bod u gostima, pjesma u autobusu mi se ne sviđa. 

Konkurenti nam stalno kiksavaju, gube bodove, seru nas rezultati, a mi nikako da to iskoristimo. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
graficarac
graficarac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.11.2007.
Poruka: 2.275
24. studenog 2024. u 17:03

Muški bod, ali nikad više ne smijemo startati s Melnjakom na desnom beku i Šarlijom na stoperu, naprosto nevjerojatno kolika razlika ulaskom Sigura i Prpića. Ben također unio živost. luta Gino puno još, ali ima tu prostora za napredak definitivno. Kad primiš ovakva dva pionirska gola moraš biti presretan bodom na kraju 

"Nisam nikoga poslao u materinu, samo sam im rekao da su pederčine koje ne vole klub."
apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
24. studenog 2024. u 17:03

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Bod je dobar. 
Ali mi je vise dosta da gubis utakmice radi experimenata. 
Meljo je igrač manje na krivoj strani. 
Obrana bez Prpića je K**** 

 

Vidi cijeli citat

I napad bez Prpica je kurac, prodisali smo s njim i Benrahuom

[uredio apjrlmcd - 24. studenog 2024. u 17:03]
soecc
soecc
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 3.251
24. studenog 2024. u 17:03

Kako je bilo, dobro je. E sad, jedino 10 bodova iz naredne 4 tekme čini ovu drugu četvrtinu pokusezone podnošljivom.

Eldorado_10
Eldorado_10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 1.959
24. studenog 2024. u 17:04

Ne kužim zašto nemože Moufi desno a Meljnjak lijevo. Pa zar stalno treba kontra strane kemijati?

Diallo je LOŠ igrač za Hajduk

[uredio Eldorado_10 - 24. studenog 2024. u 17:04]
  • Najnovije
  • Najčitanije