Tramezzani je pruzio najvise od nogometa obzirom na momcad kakvu je imao, nikad necu zaboravit momcad koja je pomela ligu u drugoj polusezoni a igrali su Todorovic Dimitrov Mujakic Jakolis Fossati Simic itd itd

A vjerujete li vi da su se Lukša i Mister, između ostalog, zakačili oko pozicije Dolčeka. On je u klubu smatran lijevim bekom i bio druga opcija za tu poziciju, dok ga je Paolo stavlja na desno krilo i nakon svakog Dolčekovog nastupa ničim izazvan komentirao da je po njemu Dolček ofenziva igrač, riječima "secondo me lui e un giocatore offensivo!".. kao da ječer bilo sjećam se tih izjava.

Željan dokazivanja
Pristupio: 18.03.2024.
Poruka: 233
28. svibnja 2024. u 16:44

Nemojmo se lagati nije da smo baš pod Tramom igrali atomski nogomet, čovjek je igrao na rezultat i to je to, pa Oreščanin sa Goricom ga je isprašio 3-0 iz kupa, poraz od Lokomotive na Poljudu koja je u tom trenutku uvjerljivo zadnja, dva kiksa protiv Belupa, pobjeda protiv Varaždina u 90.minuti iz penala, itd. ne znam zašto je ljudima u sjećanju da smo pod njim igrali tako bajno.

28. svibnja 2024. u 16:49

HS1911 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

S onim rosterom ni Pep i Klop zajedno ne bi igrali ljepše.

Jediniklub
Jediniklub
Pristupio: 27.04.2021.
Poruka: 1.607

Doveo nas je do tadasnjeg cilja,to ljude buni,ali meni je to bilo vise do protivnika,oni su izgubili 17 bodova viska,isto kao dinamo sad,nisu oni osvojili prvenstvo,mi smo mu ga predali,nije Sergej priko noci posta vrhunski trener