HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
12. veljače 2025. u 10:26

I zašto se vatate na bijedne provokacije pa sad opet 5 strana triba o Moralnoj Nuli?

Daj jedan put izignorirajte takve upade ili ih samo prijavite. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
12. veljače 2025. u 10:33

Dubi_bj je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Napad pobjeđuje utakmice,obrana osvaja naslove i trofeje....

Puno puta dokazano..

 

Vidi cijeli citat

Mi nemamo ni napad ni obranu. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 10:51

The Phantom je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Napad pobjeđuje utakmice,obrana osvaja naslove i trofeje....

Puno puta dokazano..

 

Vidi cijeli citat

Mi nemamo ni napad ni obranu. 

Vidi cijeli citat

Treca najbolja obrana lige nema obranu

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Kikašev rodjak
Kikašev rodjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2025.
Poruka: 1.053
12. veljače 2025. u 10:53

Sto je najbolje, da samo limitiramo najgluplje moguce greske kojima poklanjamo golove, primali bi iznimno malo golova

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.232
12. veljače 2025. u 11:04

Kikašev rodjak je napisao/la:

Sto je najbolje, da samo limitiramo najgluplje moguce greske kojima poklanjamo golove, primali bi iznimno malo golova

Vidi cijeli citat


To da imamo barem 5 takvih golova. Kad se Mufi bacio u 1 kolu, Uremovićeva povratna protiv Gorice, Kalinić napucao Copa, Lucic protiv Rijeke i sada Prpić. 

Obični d0d0
Obični d0d0
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2020.
Poruka: 2.040
12. veljače 2025. u 11:07

Kikašev rodjak je napisao/la:

Sto je najbolje, da samo limitiramo najgluplje moguce greske kojima poklanjamo golove, primali bi iznimno malo golova

Vidi cijeli citat

Iz svojeg amatersko-rekreativnog iskustva bavljenja loptanjem mogu sa stopostotnim podudaranjem utvrditi obrnuto proporcionalnu korelaciju između kvalitete momčadi/igre i učestalosti ove tvrdnje.

Kamp > Stadion 🔴🔵
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.011
12. veljače 2025. u 11:07

Leader je napisao/la:

Kikašev rodjak je napisao/la:

Sto je najbolje, da samo limitiramo najgluplje moguce greske kojima poklanjamo golove, primali bi iznimno malo golova

Vidi cijeli citat


To da imamo barem 5 takvih golova. Kad se Mufi bacio u 1 kolu, Uremovićeva povratna protiv Gorice, Kalinić napucao Copa, Lucic protiv Rijeke i sada Prpić. 

Vidi cijeli citat


Sigurov penal bezvezni.

Diallovo sad protiv Lokomotive.

Onaj Lucicev protiv Rijeke.

Biukovo izmicanje iz zida.

Šarilija kao šlag na tortu, to mi je ovak iz glave na brzaka.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
12. veljače 2025. u 11:22

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat


Ja sam ti prova ozbiljno odgovorit sa onim citatom od swayzea. Naravno da je sjebano šta nam statistika govori. Al sad smo tu di jesmo, statistika govori da bi tribali bit 2. ili 3. i u pravilu bi to tako bilo 99% sezona, ali svako pravilo najčešće ima svoju iznimku. I sad moremo jedino šta je swayze reka. Statistika govori da smo mrtvi, znači jedino šta preostaje je bacit se na posa. Dat ovim mentalnim slabićima podršku i nadat se da će kalabrez uspit nekako se protisnit kroz ušicu igle i učinit nas iznimkom. Eto

[uredio ante_spava - 12. veljače 2025. u 11:23]
Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.871
12. veljače 2025. u 11:24
[DALMATINSKI SPORT NA HDTV] Od sada, gledatelji #HDTV uz prijenos utakmice prve momčadi Hajduka mogu pratiti i...🆕️📺👀❤️💙
🏀 Prijenose utakmice dalmatinskih košarkaških klubova
⚽️ Prijenose utakmice dalmatinskih futsal klubova i
🏐 Prijenose utakmica dalmatinskih rukometnih klubova
Igra se i dogodine; Ulaz P
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
12. veljače 2025. u 11:28

Znalaac je napisao/la:

[DALMATINSKI SPORT NA HDTV] Od sada, gledatelji #HDTV uz prijenos utakmice prve momčadi Hajduka mogu pratiti i...🆕️📺👀❤️💙
🏀 Prijenose utakmice dalmatinskih košarkaških klubova
⚽️ Prijenose utakmice dalmatinskih futsal klubova i
🏐 Prijenose utakmica dalmatinskih rukometnih klubova

Vidi cijeli citat


Ima li di raspored emitiranja? Ne mogu nigdi nać

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije