The Phantom je napisao/la:
Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo?
Vidi cijeli citat
Ja sam ti prova ozbiljno odgovorit sa onim citatom od swayzea. Naravno da je sjebano šta nam statistika govori. Al sad smo tu di jesmo, statistika govori da bi tribali bit 2. ili 3. i u pravilu bi to tako bilo 99% sezona, ali svako pravilo najčešće ima svoju iznimku. I sad moremo jedino šta je swayze reka. Statistika govori da smo mrtvi, znači jedino šta preostaje je bacit se na posa. Dat ovim mentalnim slabićima podršku i nadat se da će kalabrez uspit nekako se protisnit kroz ušicu igle i učinit nas iznimkom. Eto
[uredio ante_spava - 12. veljače 2025. u 11:23]
Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!